Galeria zdjęć - od projektu do realizacji. Zdjęcia z gotowych wnętrz według naszych projektów

Projekt wnętrza mieszkania w Katowicach

Projekt wnętrza mieszkania w Katowicach

9 lipca 2024

Projekt apartamentu na Bażantowie – żeński pierwiastek

Projekt apartamentu na Bażantowie – żeński pierwiastek

1 marca 2024

Dom w Gliwicach

Dom w Gliwicach

28 sierpnia 2023

Dom na Bażantowie

Dom na Bażantowie

23 czerwca 2023

Inteligentne męskie wnętrze

Inteligentne męskie wnętrze

21 czerwca 2023

Łazienka z atmosferą elegancji

Łazienka z atmosferą elegancji

9 stycznia 2023

Dom w promieniach słońca – Modern Loft

Dom w promieniach słońca – Modern Loft

1 lipca 2022

Apartament pod wynajem na os. Pierwsza Dzielnica

Apartament pod wynajem na os. Pierwsza Dzielnica

30 czerwca 2022

Szampańska sypialnia

Szampańska sypialnia

29 czerwca 2022

Apartamenty w stylu art déco

Apartamenty w stylu art déco

28 czerwca 2022

Projekt lobby Osiedla Inspire 3 Stawy

Projekt lobby Osiedla Inspire 3 Stawy

27 czerwca 2022

Klub mieszkańca Osiedla Inspire 3 Stawy

Klub mieszkańca Osiedla Inspire 3 Stawy

26 czerwca 2022

Odnowiona klasyczna kamienica

Odnowiona klasyczna kamienica

24 czerwca 2022

Galeria zdjęć  – od projektu do realizacji.

Zdjęcia z gotowych wnętrz według naszych projektów

Wcielony w życie projekt mieszkania cieszy przede wszystkim właściciela – ale także i nas, jako zespół odpowiedzialny za ostateczny wygląd wnętrza. Uwielbiamy przedstawiać zakończone realizacje takimi, jakimi one są w rzeczywistości. Z tego powodu stworzyliśmy poniższą podstronę na naszej witrynie, na której dzielimy się zdjęciami z dotychczasowych realizacji.

Jako Minterior współpracujemy z szeregiem podmiotów prywatnych i komercyjnych. Wykonujemy profesjonalne projekty mieszkań, domów, apartamentów, kawalerek, przestrzeni przemysłowych, handlowych i usługowych. Dzięki uprzejmości naszych współpracowników możemy podzielić się z Państwem fotografiami z realizacji, które pozwalają zainspirować i przybliżyć wizję nowej przestrzeni użytkowej przyszłym zleceniodawcom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szeregiem grafik, dzięki którym można zorientować się, jak wygląda projektowanie wnętrz pod klucz.

Projekty wnętrz Katowice – fotografie realizacyjne, wizualizacje i zdjęcia z realizacji

Przygotowaliśmy dla Państwa kilkaset zdjęć aranżowanych pomieszczeń, które ukazują nie tylko wnętrze mieszkania, ale również rozmieszczenie mebli, usytuowanie dodatków i ułożenie pozostałych elementów. W niektórych przypadkach przedstawiamy zdjęcia przed realizacją, w trakcie remontu oraz po zakończeniu przedsięwzięcia. Tak jest choćby w przypadku odnowionej, klasycznej kamienicy w centrum Katowic. W 2021 roku podjęliśmy się stworzenia unikatowego projektu wnętrza, który musiał uwzględniać istniejącą już charakterystykę budowlaną starej, śląskiej kamienicy. Na poszczególnych etapach prac nasz fotograf uwieczniał postępy, co pozwoliło na uchwycenie wszelkich, postępujących zmian w realizacji tej koncepcji. Więcej kompletów fotografii projektowych dostępnych jest poniżej.

Kobiecy apartament stworzony od podstaw na katowickim Bażantowie.

Metamorfoza pomieszczenia w ciepłą i przytulną sypialnię dla dwojga.

Nowoczesne lokum na wynajem w Katowicach z 2022 roku.

Kompleks wnętrz użytkowych o wysokim standardzie.

Projekty, fotografie i wizualizacje w trzech wymiarach

Jednym z niezwykle ciekawych etapów współpracy z naszą firmą jest przygotowanie wizualizacji trójwymiarowej przez naszych grafików. We współpracy z architektami i projektantami wnętrz, nasi pracownicy tworzą wizualizacje 3D, które pozwalają jeszcze pełniej doświadczyć tego, jak w przyszłości będzie prezentować się nowe wnętrze. Prace przygotowawcze realizowane są przez nas zespół w profesjonalnych programach komputerowych, dzięki czemu klient otrzymuje kompletną i dokładną koncepcję wizualizacyjną projektu budowlanego. W naszym zespole mamy również specjalistów z zakresu modelowania przestrzennego, co zaś sprawia, że każda z koncepcji jest bardzo dokładna.

Rozwiązania projektowe w portfolio

Etap zapoznawania się z planowanym wyglądem wnętrza pozwala na naniesienie ewentualnych poprawek i edytowania przygotowanej propozycji. Daje to dużą swobodę w kontekście wyboru m.in. elementów składowych mieszkania lub obiektu komercyjnego. Jeśli chcą Państwo poznać jeszcze więcej inspiracji, zachęcamy do zaznajomienia się z kategorią inne pod realizacje z portfolio.

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę lub ustalić szczegóły projektu.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studio Projektowe Marzena Miszczyk-Brzozowska będącą administratorem danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.