Projekt wnętrza Katowice

Projekt lobby Osiedla Inspire 3 Stawy

lokalizacja:  Katowice, osiedle INSPIRE , deweloper OKAM
rok realizacji :  2022
powierzchnia:  110m2

zobacz zdjęcia
inspire katowice

Lobby firmowe lub w budynku użyteczności publicznej to jego wizytówka. Eleganckie i wygodne przyciągnie niemal każdego. Właśnie na ten duet postawił nasz architekt wnętrz, gdy projektował lobby OKAM osiedla Inspire 3 Stawy. Co wyróżnia tę realizację?

Klasyczne czerń i biel, które powodują, że wnętrze jest eleganckie. Elementy wyposażenia z ciemno wybarwionego drewna ożywiają i ocieplają pomieszczenie. Szklane elementy i nieco chłodniejsze białe światło sprawiają, że lobby ma prestiżowy charakter. Choć stworzenie projektu koncepcyjnego było czystą przyjemnością i chwilami dobrą zabawą, lobby stało się wizytówką osiedla. I słusznie, bo dokładnie to chciał osiągnąć projektant.

Razem z inwestorem dość długo szukaliśmy pomysłu na to wnętrze, jednak po wielu rozmowach i długim szukaniu ostatecznego kształtu, znaleźliśmy ideał. Zielone rośliny ulokowane w różnych częściach lobby ożywiają wnętrze.

Skórzane wygodne fotele i marmurowe stoliki sprawiły, że lobby wygląda jak z Empire State Building – jest przestronne, jasne i eleganckie. Nasz zespół podczas tej realizacji wykazał się niesamowitym zmysłem estetycznym, co wywołało uśmiech na twarzy inwestora. Realizując projekt wykonawczy architekci wykazali się też zdolnościami interpersonalnymi i świetną organizacją czasu. Lobby Osiedla Inspire 3 Stawy jest jedną z naszych ważniejszych realizacji, dzięki którym nasze biuro zyskało jeszcze większe zaufanie klientów.

inspire katowice