Projekt wnętrza Katowice z realizacją pod klucz

Łazienka z atmosferą elegancji

lokalizacja: Katowice, ul. Mroźna
rok realizacji : 2023
powierzchnia:  120 m2
zobacz zdjęcia
łazienka

Łazienka zaprojektowana z myślą o niewielkich przestrzeniach.

Przedstawiamy sesję zdjęciową z niesamowitej realizacji domu w zabudowie szeregowej w Katowicach.  Obecnie to zdjęcia tylko jednej łazienki, niebawem pokażemy więcej. 
Sama Łazienka pokazuje jak kreatywny będzie to projekt. Połączenie trzech kolorów w niewielkich wnętrzach zawsze się sprawdza.  Odcienie granatu oraz bieli uzupełnione złotymi dodatkami oraz drewnem w kolorze orzecha w zabudowie Stolarskiej. W łazience zastosowaliśmy onyx blue z firmy Emil Ceramika – Zakupiony w sklepie Maxfliz, jako uzupełnienie kafle imitujące biały Marmur z ciepłymi przyrostami, oraz oryginalne dodatki.  Lustro o nieregularnych kształtach z podświetleniem nadaje tej łazience charakteru oraz powiększa wnętrza.  Zabudowa stolarska nad geberitem również oddaje design tego wnętrza.  Muszla myjąca oraz kontenerek ukrywający papier toaletowy oraz szczotkę WC są luksusowymi dodatkami, które ważne były dla inwestora. Łazienka jest niewielka ale zmieściła duży dwuosobowy prysznic, obszerną zabudowę pod umywalką oraz nad geberitem, w której przechowywać można wiele drobiazgów,  a dzięki przemyślanemu, funkcjonalnemu projektowi wydaje się dużo większa niż jest w rzeczywistości.
Wnętrze harmonijne i przytulne. Już niedługo obiecujemy pokazać więcej pomieszczeń z tego niesamowicie kreatywnego domu w Katowicach.
łazienka
łazienka