REALIZACJA PROJEKTU CHORZÓW

Inteligentne męskie wnętrze

lokalizacja: Chorzów
rok realizacji : 2024
powierzchnia:  80 m2

zobacz zdjęcia

To wnętrze jest odważne, jest ekstrawaganckie, jest w nim wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających życie. W założeniu miało być jak najwięcej oświetlenia ledowego sterowanego z aplikacji smart home. Właściciel postawił na prostotę, maksymalną funkcjonalność oraz wysoką jakość wykończenia. Już na wczesnym etapie projektowania wzięliśmy pod uwagę wszystkie istotne detale, aby nic nie pozostawiać przypadkowi, dzięki temu było możliwe osiągnięcie takiego efektu.

Apartament został zaprojektowany co do centymetra, był szyty na miarę w taki sposób, aby zachować jego jak największą indywidualność, nie zatracając przy tym funkcjonalności i spójnej estetyki. Realizacja projektu pod klucz była jedynym rozwiązaniem, aby uzyskać efekt na którym zależało inwestorowi.

Salon połączony z kuchnią, szarość, czerń i biel sprawia że wnętrze jest uporządkowane.
Kuchnia to czyste linie designu. Meble, które dbają o nasz komfort, zaawansowane wyposażenie szafek, innowacyjne urządzenia – te rozwiązania czynią życie łatwiejszym. Ciekawym detalem jest innowacyjny zlewozmywak z mnóstwem opcji sterowania, projektując to wnętrze zwróciliśmy uwagę na ułatwienia takie jak wysuwane gniazda z blatu, systemy suchej lodówki oraz ogromną funkcjonalność całej zabudowy meblowej, która została wykonana przez naszego stolarza. Z tego samego materiału i w tej samej kolorystyce została zaprojektowana i wykonana ściana TV, prosta w formie i pasująca do wnętrza. Ściany pokryte betonem Jeger spajają cały projekt.

Ledy w lamelach, fazowane lustra, podświetlane listwy przypodłogowe, błyszczące elementy wykończenia wnętrza są jednym ze znaków charakterystycznych. Sypialnia to męska strefa maksymalnego komfortu i wyciszenia. Zastosowano w niej sufit napinanych z efektem nieba, czarną tapetę Versace oraz czarne lakierowane meble z szarą tapicerką, która nawiązuje do narożnika w salonie. Lustrzane fronty szafy powiększają przestrzeń. Łazienka to pomieszczenie maksymalnie wykorzystane do przechowywania, zgodnie z sugestią właściciela. Idealne rozłożenie akcentów ciemnych i jasnych tworzy graficzną kompozycje.

Automatyka wykorzystana w tym wnętrzu pozwala na synchroniczne sterowanie oświetleniem, co było głównym z założeń inwestora. Zaawansowane technologię czynią życie łatwiejszym i dają nam więcej czasu na to co sprawia nam przyjemność.

Cieszę się z zadowolenia właściciela, rzadko zdarza się szansa na stworzenie tak oświetlonego wnętrza 🙂 A dzięki bardzo konkretnej współpracy, wszystko można było spiąć w idealnie pasująca całość.

Inteligentne męskie wnętrze - realizacje, projekty wnętrz Katowice Minterior
Inteligentne męskie wnętrze - realizacje, projekty wnętrz Katowice Minterior