Opinie

„Jeżeli ktoś zastanawia się, czy warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz, to jak najbardziej warto!
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Marzenę, która z „surowego” i bezosobowego wnętrza stworzyła piękne, niebanalne, a zarazem funkcjonalne mieszkanie. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom Pani Marzena potrafiła dobrać najlepsze rozwiązania, które od razu trafiły w mój gust, sprawiając, że moje wnętrze stało się dla mnie idealne. Współpraca z Panią Marzeną jest bardzo przyjemna, wykazuje się ona ogromną cierpliwością i zrozumieniem, odpowiadając na wszelkie wątpliwości, czy zapytania. Na każdym etapie realizacji projektu Pani Marzena jest bardzo dyspozycyjna, można się z nią zawsze skontaktować, służy radą oraz wsparciem.”  Anna O.

 

„Współpraca z Panią Marzeną to czysta przyjemność. Na każdym ze spotkań klient jest obdarzony stuprocentową uwagą. Pani Marzena dzięki swojemu doświadczeniu oraz temu, że słucha klienta potrafi bezbłędnie trafić w jego gust. Na uznanie zasługuje również zespół Pani Marzeny, który z prędkością światła dostosowuje projekt do wszelkich zmian wprowadzanych przez klientów. Bardzo polecam!”  Paweł K.

 

„Bardzo polecam Panią Marzenę Miszczyk. Z pomocą jej biura powstał piękny projekt sypialni, holu oraz przebudowa całego piętra. Pani Marzena od razu wychwyciła o co mi chodzi. Wszelkie poprawki bardzo szybko zmienione i odesłane do akceptacji. Przemiły kontakt telefoniczny i osobisty. Marzena Miszczyk stworzyła fenomenalny projekt mojej sypalni w kolorze szampańskim. Efekt końcowy – MEGA – co potwierdza sesja zdjęciowa dla magazynu wnętrzarskiego🙂 Wizualizacja zrobiona tak, że od razu chcę się mieszkać! 🤩 Przedstawione zostały świetne rozwiązania, bardzo praktyczne z punktu widzenia użytkownika. Szybka możliwość konsultacji proponowanych rozwiązań – cały czas kontakt telefoniczny i osobisty. Dopełnieniem całości są nieszablonowe kreatywne pomysły biura Mintertior 😉 Pani Marzena posiada fachową wiedzę, potrafi słuchać klienta oraz dostosować się do jego wymagań 🙂 Dziękuję bardzo i życzę samych sukcesów.”  Aleksandra D.

 

„Projekt jest spełnieniem moich marzen. Każdy element jest dopracowany w najmniejszym detalu. Styl art deco, o który prosiłam jest widoczny w każdym pomieszczeniu . Kolorystyka i spójność projektu są doskonale. Mogłam liczyc na dokładne wytłumaczenie książki projektowej i wsparcie na każdym etapie remontu. Również wspólna wizyta w sklepie z elementami wykończenia przyspieszyła etap prac, gdyż Pani Marzena szczegółowo i rzetelnie zaprojektowała apartament z produktów dostępnych a nie wirtualnych. Firma budowlana realizująca projekt również mogła liczyc na dokładne wytyczne i wsparcie Pani Marzeny. Z całego serca dziekuje i pozdrawiam ciepło”  Katarzyna L.

 

„Bardzo polecamy z mężem firmę Pani Marzeny jesteśmy zachwyceni realizacją naszego domu, profesjonalnie wykonany projekt z indywidualnym podejściem sprawił, że wypoczynek w naszym domu sprawia nam ogromną przyjemność a zarazem komfort.”  Patrycja P.

 

„Bardzo przyjemna i konkretna współpraca. Mam sypialnię, która przerosła moje oczekiwania. Pani Marzena jest bardzo otwartą osobą i daje poczucie, że wszystko poszło „jak z płatka”. Polecam serdecznie wszystkim, którzy szukają wyjątkowych rozwiązań dla swoich pomieszczeń.”  Zbigniew B.