Projekt wnętrza Katowice z realizacją pod klucz

Odnowiona klasyczna kamienica

lokalizacja:  Katowice, centrum miasta
rok realizacji :  2021
powierzchnia:  dwa mieszkania o łącznym metrażu 140m2
zobacz zdjęcia
projektowanie wnętrz

Klasyczne wnętrza często mają to do siebie, że z biegiem lat ich wygląd się zmienia. Stają się tym, na czym widać upływ czasu. Metamorfoza klasycznej kamienicy w Katowicach stała się dla naszych architektów wnętrz sporym wyzwaniem. Jednak ich projekt wykonawczy przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Neutralne kolory połączone z żywymi i intensywnymi stały się wyrazem nowoczesności i klasyki jednocześnie. To one sprawiły, że wnętrza otrzymały niezwykły charakter. Odcienie szarości nadały im też elegancję, a biel, czerń i złote elementy eksponują piękno pomieszczeń.

Lustra nadają części wnętrz głębi, która dodaje im lekkości oraz powoduje, że wyglądają gustownie. Tworząc projekt koncepcyjny nasz zespól postawił na fronty mebli na wysoki połysk z elementami z ciemno wybarwionego drewna. Dzięki nim wnętrza zyskały kilka akcentów w klasycznym stylu, które stały się ich cechą charakterystyczną. Niewielkie i proste meble oraz te w zabudowie zwiększają funkcjonalność pomieszczeń, podnosząc komfort mieszkania.

Tę realizację wyróżnia jeszcze jedno – doskonale dobrane dodatki tworzące harmonijną całość, którą docenili nasi inwestorzy. Ich współpraca z naszymi architektami wnętrz zaowocowała prostymi, eleganckimi i minimalistycznymi wnętrzami ze smakiem.

projektowanie wnętrz
projektowanie wnętrz

zdjęcia

Przed realizacją

zdjęcia

Początek prac

zdjęcia

Po realizacji