Projekt wnętrza Katowice z realizacją pod klucz

Apartamenty w stylu art déco

lokalizacja:  Katowice centrum, ul Jordana
rok realizacji :  2022
powierzchnia:  120m2
zobacz zdjęcia
Apartamenty art déco wyróżniają się mocnymi i żywymi, ale niekrzykliwymi kolorami. Dzięki temu kolejna nasza realizacja otrzymała niebanalny charakter.
Parter kamienicy został podzielony na nowo z dodatkową częścią wspólną. Z biura o małej funkcjonalności powstały cztery mini apartamenty do wynajmu krótkoterminowego w centrum miasta.

Proste i geometryczne kształty sprawiają, że wnętrza stały się wyraziste. Nasz projektant stawiał na gresy czarny i biały marmur calacata ze specyficznymi dekorującymi przerostami, które nadały pomieszczeniom elegancji. Elementy wyposażenia wybraliśmy tak, by oddać niezwykły charakter stylu art déco. Wygodne pufy ze zdobnymi guziki dodają uroku wnętrzom.

Złote akcenty takie jak uchwyty mebli i lamp sprawiają, że we wnętrzach wyeksponowano ich piękno i harmonię. Z takiego apartamentu nie chce się wychodzić, a zaproszeni goście wydają okrzyki zachwytu na widok oryginalnego oświetlenia. Smugi światła pod sufitem nadały tym pięknym pokojom oryginalność, a nasz architekt wnętrz dodatkowo wybrał do nich światło o ciepłej żółtej barwie. Dzięki temu połączeniu – delikatnej zieleni i żółtego wnętrza stały się przytulne.

Masywna ławka obok prostego łóżka sprawiła, że apartament wygląda jak jedno z wnętrz filmowych z lat 20. XX wieku. Prostota i żywe intensywne kolory sprawiły, że apartamenty art déco stały się kolejną naszą wspaniałą realizacją wywołującą uśmiech i zachwyt na twarzy inwestora.

projektowanie wnętrz
projektowanie wnętrz

zdjęcia

Przed realizacją

zdjęcia

Po realizacji