Projekt wnętrza Katowice z realizacją pod klucz

Apartament pod wynajem na os. Pierwsza Dzielnica

lokalizacja:  Katowice, osiedle Pierwsza Dzielnica
rok realizacji :  2022
powierzchnia:  68m2
zobacz zdjęcia
apartamenty w stylu art deco
Apartament w Pierwszej Dzielnicy w Katowicach to jedna z naszych wyjątkowych realizacji. Tworząc projekt, stawialiśmy na połączenie piękna i nowoczesności. Jako dominantę wybraliśmy klasyczne kolory, czyli głównie czerń i biel, czym sprawiliśmy, że mieszkanie stało się eleganckie. Minimalizm i kontrastowe kolory nadają mu charakter. Jasne i przestronne wnętrze z dużymi oknami sprawia, że mieszkanie jest komfortową przestrzenią do życia.

Proste formy i fronty mebli na wysoki połysk optycznie powiększają wnętrze, a neutralne kolory dodają mu elegancji. Akcenty w kolorze drewna wybrane przez naszych projektantów pozwoliły na nadanie wnętrzom klasycznego rysu. Piękny widok z okien powoduje, że apartament jest miejscem idealnym dla osób lubiących pracować z domu. W sypialni znalazły się odcienie szarości oraz delikatne dodatki, dzięki którym jej wnętrze jest azylem pełnym ciszy i spokoju, więc idealnym miejscem na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy.

Gustowne oświetlenie i sporo ciepłych kolorów ziemi połączonych z bielą sprawia, że wnętrza są harmonijne i przytulne. Oświetlenie nasi architekci wnętrz stworzyli tak, by światło rozlewało się po mieszkaniu, a same lampy wyglądają nowocześnie i gustownie jednocześnie. Ich ciekawe formy zachwycają swoim pięknem i prostotą, które sprawiają, że pomieszczenia apartamentu w Pierwszej Dzielnicy są oryginalne.

apartamenty w stylu art deco
apartamenty w stylu art deco