Projekt apartamentu na Bażantowie – PROJEKT WNĘTRZA KATOWICE Z KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĄ

Projekt apartamentu na Bażantowie – żeński pierwiastek

lokalizacja: Katowice, osiedle Piotrowice
rok realizacji : 2024
powierzchnia:  75 m2

zobacz zdjęcia
Żeński pierwiastek - realizacje, projekty wnętrz Katowice Minterior

Apartament przy osiedlu Bażantów to połączenie wysmakowanych kolorów, miękkich tkanin i biżuteryjnych dodatków.  Zaprojektowaliśmy to wnętrze dla młodej, kreatywnej studentki medycyny. Klientka chciała odrobiny szaleństwa, czegoś nowego, jasnej, ciepłej i przytulnej przestrzeni, pełnej  subtelnych odcieni i miękkich tkanin. Jedynie w sypialni mogliśmy zaszaleć z kontrastową czarną ścianą. Poznajcie nasz kobiecy projekt apartamentu na Bażantowie od A do Z. 

Projekt apartamentu na Bażantowie z żeńskim pierwiastkiem

Klientka nie miała zbyt dużo czasu na doglądanie inwestycji, zaufała więc nam oraz naszej sprawdzonej firmie remontowej. Zajęliśmy się pełnym remontem wnętrza, dlatego jakość wykonanych prac remontowych jest idealna.

Salon połączony z kuchnią to centrum życia tego apartamentu. Strefa kuchenna odzwierciedlająca nowoczesność i przytulności. Kolorystyka inspirowana naturalnymi odcieniami ziemi harmonizuje z resztą wnętrza. Naturalny element w postaci kamienia na blatach i wyspie spina całą realizacje. Dodatkowy barek w wyspie można wykorzystać na schłodzenie szampana, bądź zagospodarować go jako miejsce na świeże zioła. Właścicielka chciała, aby w mieszkaniu znalazły się elementy klasyki. Stąd dębowy parkiet ułożony we wzór jodełki francuskiej oraz sztukateria na ścianach.  Sercem części jadalnej jest stół drewniany oraz niezwykła lampa zakupiona w MaxFliz. Narożnik marki BeFame idealnie komponuje się z całym wnętrzem, a stolik kawowy Miloo Home dopełnia tą aranżacje.

W sypialni postawiliśmy na maksymalny komfort, wygodne łóżko oraz poduszki firmy Miloo Home, pojemna szafa oraz wygodna komoda z biżuteryjnymi uchwytami marki PapDeco.  

Łazienka typowo kobieca, kafle z włoskiej ceramiki „Emill” imitują onyx pink oraz biały marmur, dodatki w kolorze złota oraz dużo podświetleń dopełniają tą przestrzeń.

Dobra jakość produktów i wykończenia, eleganckie dodatki i stonowane kolory, stanowią podstawę ten spokojnej, lecz wyszukanej aranżacji.

Żeński pierwiastek - realizacje, projekty wnętrz Katowice Minterior
Żeński pierwiastek - realizacje, projekty wnętrz Katowice Minterior