Projekt wnętrza Katowice

Klub mieszkańca Osiedla Inspire 3 Stawy

lokalizacja:  Katowice, osiedle INSPIRE , deweloper OKAM
rok realizacji :  2022

powierzchnia:  130m2

zobacz zdjęcia
inspire katowice

Klub mieszkańca osiedla Inspire 3 Stawy w Katowicach to jeden z wielu naszych projektów wnętrz użytkowych. Projekt koncepcyjny bazował na funkcjonalności i wygodzie. Dzięki temu połączeniu klub mieszkańca na osiedlu Inspire 3 Stawy został stworzony tak, by każdy gość mógł czuć się w nim swobodnie.

Główny architekt wnętrz w Katowicach postawił na żywe i jednocześnie ciepłe kolory z kilkoma motywami egzotycznymi i punktowym oświetleniem w stylu industrialnym. To sprawiło, że wnętrze stało się ciepłe i przytulne. Kolorowy kącik dziecięcy przyciąga najmłodszych, a duży drewniany stół z wygodnymi prostymi krzesłami pozwala na prowadzenie długich i ciekawych rozmów przy kawie.

Duża liczba roślin sprawia i akcenty w stonowanych kolorach sprawiły, że pomieszczenia są przytulne i harmonijnie urządzone. Poza tym świetnie komponują się z pozostałymi wnętrzami, a OKAM stało się jednym z reprezentacyjnych osiedlowych miejsc ogólnodostępnych.

Naszym priorytetem podczas tej realizacji było połączenie wygody, funkcjonalności i przytulności, która każdemu pozwoli odetchnąć i miło spędzić czas z najbliższymi i przyjaciółmi. Zadowolenie inwestorów było dla nas tym, co sprowokowało nas do szukania nowych rozwiązań.

inspire katowice
inspire katowice

zdjęcia

Przed realizacją

zdjęcia

Po realizacji