Metamorfoza wnętrza Katowice z realizacją pod klucz

Szampańska sypialnia

lokalizacja:  Katowice, osiedle Bażantowo
rok realizacji :  2021
powierzchnia:  180m2
zobacz zdjęcia
welurowa sypialnia

Metamorfozę domu na katowickim Bażantowie nasi architekci wnętrz zaczęli od wybrania ciepłych kolorów ziemi jako dominujące. Dzięki nim wnętrze stało się przytulne i piękne. Miłe w dotyku materiały – głównie welur i zamsz sprawiają, że elementy wyposażenia tworzą harmonijną i elegancką całość.

Tworząc projekt koncepcyjny tej metamorfozy nasz zespół stawiał na delikatne dodatki, które doskonale uzupełniły wystrój. Stały się też tym elementem wyposażenia, które pomogło stworzyć nastrojowy klimat wnętrz. Delikatne i nieco rozproszone światło rozlewające się z prostych lamp w neutralnych kolorach tworzy niezwykły klimat. Białe i szklane akcenty połączone z dużymi oknami optycznie powiększają pomieszczenia i nadają im nowoczesny charakter.

Nasz architekt wnętrz, wybierając dodatki takie jak grube zasłony postawił na te fasony, które pozwalają jednocześnie rozjaśnić wnętrza i zapewnić klimatyczne miejsce na złapanie oddechu i romantyczne wieczory przy świecach lub delikatnym ciepłym świetle. Spore zagłówki przymocowane do ściany zapewnią też wygodę podczas wieczoru z książką czy ulubionym filmem. Choć ta metamorfoza była dla nas wyzwaniem, sprostaliśmy, a nasi inwestorzy z uśmiechem i zachwytem zareagowali po wejściu do „nowego” domu.

welurowa sypialnia
welurowa sypialnia