Architekci wnętrz Katowice

Miszczyk Interior Design to architekci wnetrz katowice. Jesteśmy zespołem projektantów a nasze biuro mieści się w stolicy Górnego Śląska ale pracujemy na terenie całej Polski. Architektura jest nie tylko naszą pracą ale i pasją. Stale obserwujemy zmieniające się trendy wnętrzarskie. Projektujemy wnętrza mieszkań a także pomieszczeń komercyjnych jak biura, kancelarie, itp.

Działamy na terenie Śląska i okolic. Jako architekci wnetrz Katowice zaprojektujemy Twoje wnętrze tak aby było ponadczasowe i komfortowe. Tworzymy niebanalne i funkcjonalne przestrzenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości współpracy od prostych konsultacji stylistycznych poprzez projekty poszczególnych pomieszczeń aż po kompleksowe projektowanie wnętrza całego obiektu. Architekci wnetrz Katowice są do Twojej dyspozycji. Wszelkie możliwości współpracy są szczegółowo omawiane przed przystąpieniem do prac. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminów realizacji projektu.

Jako architekci wnetrz Katowice jesteśmy związani z miejscową kulturą i z przyjemnością zawieramy w naszych projektach indywidualne elementy w postaci np. stylizowanych tapet z mapą miasta lub elementy industrialne. Nie obce nam są też inne klimaty tj. górskie, sielskie, boho, Hampton itd. Sprawdź nas. Darmowa wycena i pierwsza konsultacja abyś mógł poznać nas i jak pracujemy.

Projektowanie wnętrz Katowice    Projektant wnętrz Śląsk    Projektant wnętrz Katowice    Architekt wnętrz Śląsk

Projektanci wnętrz Katowice    Architekci wnetrz Katowice    Architekt wnętrz Katowice