PROJEKT WNĘTRZA GLIWICE Z REALIZACJĄ POD KLUCZ

Dom w Gliwicach

lokalizacja: Gliwice Żerniki
rok realizacji : 2023
powierzchnia:  260 m2

zobacz zdjęcia
Projekt Minterior - dom w Gliwicach

Dom – z miłości do piękna

Przedstawiamy sesję zdjęciową z realizacji domu wolnostojącego w Gliwicach.

Przeprowadziliśmy kapitalny remont z realizacją pod klucz 💪🏻
Wnętrza miały być ponadczasowe z odrobiną ekstrawagancji i sztuki – o takich marzyli właściciele.
Salon to duża, jasna przestrzeń w odcieniach beżu i bieli, z akcentami złota, wspaniale oświetlona przez światło dzienne, które wpada przez duże okna.
Dodatkowo poszczególne strefy są konkretnie budowane przez ciekawie zamontowane oświetlenie ✨
Główną rolę w salonie odgrywa wygodna, duża sofa Belissa marki Befame, która zachwyca delikatnymi drapowaniami na brzegach – nadają jej one lekko kokieteryjny charakter. Na uwagę zasługuje również ponadczasowy kominek, z portalem wykonanym ze zjawiskowego kamienia – granitu Belvedere.
Strefa kuchenna – to prawdziwa uczta dla zmysłów 😊
Począwszy od blatów wykonanych również z granitu Belvedere, które korespondują z kominkiem w salonie, przez fantazyjne oświetlenie, po kultowe talerze marki Fornasetti, które znalazły swoje miejsce na ścianie.
Spójrzcie na sztukaterię na frontach meblowych – idealnie łączy je w spójną całość oraz podkreśla ich elegancki charakter. Ta biała i ponadczasowa zabudowa, stała się spokojnym tłem dla reszty detali, które przykuwają uwagę swoją ekstrawagancją.
Duży stół który subtelnie łączy strefę kuchenną z salonem, został wykonany z monolitu drewna Suar.
Cechuje go ciekawe usłojenie o nietuzinkowym kształcie oraz szlachetna barwa.
Pięknie urządzony hol stanowi wspaniałą wizytówkę całego domu i podkreśla jego charakter.
Wejścia z efektem ,,Wow!” to już nasza specjalność 👌🏻
By spotęgować to wrażenie wykorzystaliśmy bardzo wysokiej jakości materiały i dodatki – spójrzcie na zachwycające szampańskie fazowane lustra, które stanowią tło dla eleganckiej złotej konsoli oraz odbijają strefę schodową, tworząc uczucie głębi.
Przy drzwiach wejściowych uwagę przykuwają panele tapicerowane, które tworzą wygodne oparcie i siedzisko w żywym niebieskim odcieniu, nawiązującym do stylu Hampton.
Przestrzeń buduje szafa w zabudowie z lustrami antycznymi na frontach i pięknymi uchwytami Pap Deco.
Prowadzące na piętro schody oświetlają ledy w ścianie, w tej strefie na ściany wybraliśmy hotelową winylową tapetę okleinową aby zminimalizować zabrudzenia 🙂
Królestwo relaksu – sypialnia 🤍
W tym wnętrzu zdecydowaliśmy się na połączenie bieli, beżu, taupe i złota, dzięki czemu osiągnęliśmy niesamowity klimat kojący zmysły i pozwalający na odprężenie.
Jest elegancko ale jednocześnie przytulnie.
Ten przyjemny charakter podkreśliliśmy za pomocą faktur i materiałów. Na podłodze została położona ultramiękka wykładzina od Arte .
Nie zabrakło dekoracyjnych, wyrafinowanych elementów, takich jak biżuteryjne uchwyty od Pap Deco.
Uwagę przykuwa też oświetlenie, wspaniała wisząca lampa Versus od Ideal Lux
Czas na łazienkę☺️
Wspaniałe, jasne wnętrze wykończone wielkoformatowym gresem imitującym onyx w odcieniu kojącego błękitu. Czysta biel wprowadza harmonię oraz sprawia, że wnętrze mimo skosów nie przytłacza. Wrażenie dodatkowej przestrzeni potęguje także duże lustro umieszczone na ścianie. Całość dopełniają przemyślane elementy wyposażenia takie jak wysokiej jakości i eleganckie wylewki od Kludi czy toaleta myjąca od Geberit Poland.

Projekt domu w Gliwicach spotkał się z bardzo pozytywnym odezwem, niesamowicie nas to cieszy 💪🏻
Magazyn „Czas na wnętrze” opublikował 8 stronicowy artykułu w wydaniu lipiec/sierpień 2023 ☺️ oraz Firma MaxFliz nagrała odcinek „Podróży do Wnętrza” w tej realizacji, za co bardzo dziękujemy ☺️

Projekt Minterior - dom w Gliwicach
Projekt Minterior - dom w Gliwicach
Projekt Minterior - dom w Gliwicach