PROJEKT WNĘTRZA GLIWICE Z REALIZACJĄ POD KLUCZ

Dom w Gliwicach

lokalizacja: Gliwice Żerniki
rok realizacji : 2023
powierzchnia:  260 m2

zobacz zdjęcia
Projekt Minterior - dom w Gliwicach

Dom… piękno i miłość…

Przedstawiamy sesję zdjęciową z realizacji domu wolnostojącego w Gliwicach. Przeprowadziliśmy kapitalny remont z realizacją pod klucz Wnętrza miały być ponadczasowe z odrobiną ekstrawagancji i sztuki, czyli takie, o jakich marzyli właściciele.

Salon to duże, jasne wnętrze w odcieniach beżu i bieli, z akcentami ze złota i dużymi oknami. Dodatkowo poszczególne strefy są pięknie doświetlone przez ciekawe lampy. W centrum stanęła wygodna duża sofa Belissa marki Befame, która zachwyca delikatnymi drapowaniami na brzegach. W pobliżu stoi kominek  z oryginalnym portalem, który sprawia, że wnętrze jest ponadczasowe i przytulne.

Strefa kuchenna: królestwo szefa kuchni

Blaty powstały z granitu Belvedere, który koresponduje z kominkiem w salonie, a fantazyjne oświetlenie nadaje wnętrzu oryginalny charakter. Całość dopełniają sztukaterie na frontach mebli, które podkreślają elegancki charakter strefy. Drewniany stół i ponadczasowe białe meble sprawiają, że wnętrze jest po prostu stylowe.

Pięknie urządzony hol jest wspaniałą wizytówką całego domu i eksponuje jego charakter. By spotęgować efekt “wow”, wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały i dodatki – zachwycające szampańskie fazowane lustra, które stanowią tło dla eleganckiej złotej konsoli oraz odbijają strefę schodową, tworząc efekt głębi. Przy drzwiach wejściowych uwagę przykuwają panele tapicerowane, które tworzą wygodne oparcie i siedzisko w żywym niebieskim kolorze nawiązującym do stylu Hampton. Szafa w zabudowie z lustrami antycznymi na frontach i pięknymi uchwytami Pap Deco sprawia, że wnętrze ma prestiżowy charakter. Prowadzące na piętro schody oświetlają LED-y w ścianie. W tej strefie wybraliśmy hotelową winylową tapetę okleinową, aby zminimalizować ryzyko zabrudzenia.

Sypialnia, czyli niesamowite i przytulne wnętrze

W tym wnętrzu zdecydowaliśmy się na połączenie bieli, beżu, taupe i złota, dzięki czemu osiągnęliśmy niesamowity efekt i zapewniliśmy klimat kojący zmysły i pozwalający się odprężyć Jest elegancko, ale jednocześnie przytulnie. Charakter tego wnętrza podkreśliliśmy za pomocą faktur i naturalnych materiałów. Na podłodze położyliśmy ultramiękką wykładzinę od Arte. Nie zabrakło też dekoracyjnych i wyrafinowanych elementów takich jak biżuteryjne uchwyty od Pap Deco. Uwagę przykuwa też oświetlenie, czyli wspaniała wisząca lampa Versus od Ideal Lux. Czas na łazienkę. Wspaniałe i jasne wnętrze wykończone wielkoformatowym gresem imitującym onyx w kolorze kojącego błękitu. Czysta biel wprowadza harmonię oraz sprawia, że wnętrze mimo skosów nie przytłacza. Wrażenie dodatkowego miejsca potęguje duże lustro na ścianie. Całość dopełniają idealnie dobrane elementy wyposażenia takie jak wysokiej jakości eleganckie wylewki od Kludi i toaleta myjąca od Geberit Poland.

Projekt domu w Gliwicach spotkał się z pozytywnym odzewem, co bardzo nas cieszy. Magazyn „Czas na wnętrze” opublikował aż 8-stronicowy artykułu w wydaniu lipiec/sierpień 2023 oraz Firma MaxFliz nagrała odcinek „Podróży do wnętrza” w tej realizacji, za co bardzo dziękujemy!

Projekt Minterior - dom w Gliwicach
Projekt Minterior - dom w Gliwicach
Projekt Minterior - dom w Gliwicach