projekt wnętrza Katowice

Mieszkanie w stylu glamour

lokalizacja:  Katowice
rok realizacji :  2022
powierzchnia:  70 m2

zobacz zdjęcia
część dzienna

Glamour to trio szkła, przepychu i odważnych połączeń kolorów. To również połyskujące i miłe w dotyku materiały. Nasz architekt wnętrz, tworząc tę aranżację postawił na delikatny błękit idealnie pasujący do bieli i szkła. Pomysł na projekt tego wnętrza powstał podczas przyglądania się grze światła na parapecie. W strefie dziennej dominuje biały marmur i z tego materiału powstała wyspa, a wokół niej stanęły eleganckie błękitne hokery z oparciami zdobionymi guzikami. Punktowe oświetlenie pozwoliło odpowiednio doświetlić wnętrze i wydobyć jego potencjał.

W sypialni królują szarości i błękit, a oryginalny spory zagłówek nadaje jej elegancję. Szafa z drzwiami z matowego szkła nadaje wnętrzu charakter, a kryształowy żyrandol jest typowym akcentem glamour. Oryginalna toaletka z półokrągłym lustrem wydobywa potencjał pokoju i wygląda jak z filmu.

W łazience nasz architekt wnętrz postawił na odrobinę różowego marmuru, biel i oryginalne lampy, sprawiając że łazienka stała się ekskluzywną domową strefą relaksu. Wolnostojąca obła wanna zapewnia idealne miejsce na relaks, a dwa okrągłe lustra – jasne i ciemne dodają jej głębi. Delikatne białe światło na podłodze dodaje wnętrzu prestiżu wyróżniającego oryginalny i luksusowy styl glamour.

styl glamour

Część dzienna – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia