projekt wnętrza Katowice

Projekt apartamentu w stylu New York

lokalizacja:  Katowice
rok realizacji :  2022
powierzchnia:  91 m2

zobacz zdjęcia
projekt apartamentu w stylu New York

Biel, czerń i złoto to trio doskonałe, a gdy dodamy do niego kilka odcieni niebieskiego, mamy przepis na piękne wnętrza. Nieco czarnego spieku nada im luksusowy charakter.

Kiedy nasz architekt wnętrz szukał pomysłu na projekt koncepcyjny apartamentu w Sokolska Towers w centrum Katowic, pierwsze, co przyszło mu do głowy było… akwarium! Dzięki niemu w apartamencie pojawiły się egzotyczne akcenty. Tak naprawdę Akwarium stoi na wyraźną prośbę inwestora. Kryształowe żyrandole ze złotą oprawą nadają wnętrzom elegancji, a kolory jasne uzupełniają aranżację o subtelność.

Apartament powstał w nieśmiertelnym ponadczasowym stylu nowojorskim, którego wyróżnikami są przytulność i elegancja. Wyspa kuchenna oraz białe i czarne blaty sprawiają, że wnętrze wygląda jak z Empire State Building.

Łazienka jest funkcjonalna i luksusowa dzięki armaturze z czarnego marmuru. Proste formy i obłe kształty dodają jej lekkości. W sypialni postawiliśmy na ciepłe beże i delikatne błękity, które sprawiły, że jest przytulna i harmonijnie urządzona. Toaletka w narożniku nadaje jej nieco filmowy charakter. Białe proste meble tworzą doskonały wystrój, który oddaje specyfikę zachwycających, eleganckich i funkcjonalnych typowo apartamentowych nowojorskich wnętrz.
projekt apartamentu w stylu New York
projekt apartamentu w stylu New York
projekt apartamentu w stylu New York

Przedpokój – zobacz zdjęcia

Salon z kuchnią – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Gabinet – zobacz zdjęcia

Pokój nastolatki – zobacz zdjęcia

zdjęcia

W trakcie remontu