projekt wnętrza Katowice

Projekt apartamentu w stylu New York

lokalizacja:  Katowice
rok realizacji :  2022
powierzchnia:  91 m2

zobacz zdjęcia
projekt apartamentu w stylu New York

Biel, czerń i złoto to trio doskonałe, a gdy dodamy do niego kilka odcieni niebieskiego, mamy przepis na piękne wnętrza. Gdy dodamy nieco czarnego spieku, nadamy mu luksusowy charakter.

Kiedy nasz architekt wnętrz szukał pomysłu na projekt koncepcyjny apartamentu w Sokolska Towers w centrum Katowic, pierwszym, co przyszło mu do głowy było… akwarium! :)Dzięki niemu w apartamencie pojawiły się egzotyczne akcenty. Tak naprawdę Akwarium stoi na wyraźną prośbę inwestora 🙂 Kryształowe żyrandole ze złotą oprawą nadają wnętrzom elegancji, a kolory jasne uzupełniąją aranżację o subtelność.

Apartament powstał w nieśmiertelnym ponadczasowym stylu nowojorskim, którego wyróżnikami są przytulność i elegancja. Wyspa kuchenna oraz białe i czarne blaty sprawiają, że wnętrze wygląda jak z Empire State Building.

Łazienka jest funkcjonalna i luksusowa dzięki armaturze z czarnego marmuru. Proste formy i obłe kształty dodają jej lekkości. W sypialni postawiliśmy na ciepłe beże i delikatne błękity, które sprawiły, że jest przytulna i harmonijnie urządzona. Toaletka w narożniku nadaje jej nieco filmowy charakter. Białe proste meble tworzą doskonały wystrój, który oddaje specyfikę zachwycających, eleganckich i funkcjonalnych typowo apartamentowych nowojorskich wnętrz.
projekt apartamentu w stylu New York
projekt apartamentu w stylu New York
projekt apartamentu w stylu New York

Przedpokój – zobacz zdjęcia

Salon z kuchnią – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Gabinet – zobacz zdjęcia

Pokój nastolatki – zobacz zdjęcia

zdjęcia

W trakcie remontu