Projekt wnętrza Katowice

Projekt klubu mieszkańca w apartamentowcu INSPIRE w Katowicach

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2022
powierzchnia: 71 m2

zobacz zdjęcia
projekt klubu mieszkańca

Osiedlowy Klub mieszkańca to miejsce sąsiedzkiej wymiany zdań, omawiania ważnych spraw dla całej społeczności i miejsce na coraz lepsze poznawanie się. Projektując to wnętrze stawialiśmy na funkcjonalność, wygodę i przyjemne kolory. Chcieliśmy też zapewnić mieszkańcom strefę rozrywki, dlatego wybraliśmy stół bilardowy i stworzyliśmy kącik książkowy.

Architekt wnętrz zaprojektował też piękny kącik dziecięcy, w którym maluchy doskonale się czują i świetnie bawią.

Czarne lampy z białym dość ciepłym światłem rozmieszczone punktowo oświetlają całe wnętrze tak, by stworzyć klimat idealny na rozmowy na każdy temat. Każda strefa ma przyjemny kolor, dzięki któremu całe wnętrze jest przytulne. Poza tym nasz architekt wnętrz postawił na eleganckie czarne lamele na kaloryferach, by zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym, a samemu pomieszczeniu dodać nieco elegancji. To sprawiło, że wnętrze zyskało kilka reprezentacyjnych akcentów, idealnych na spotkania z inwestorami czy np. radnymi miasta.

W strefie rozrywkowej ustawiliśmy stół bilardowy, co spodobało się młodszym mieszkańcom osiedla, którzy mogą planować i rozgrywać turnieje. Klub mieszkańca na Osiedlu Inspire stał się jednym z naszych najciekawszych projektów koncepcyjnych wnętrz ogólnodostępnych.

projekt klubu mieszkańca
projekt klubu mieszkańca
projekt klubu mieszkańca