Projekt wnętrza Trzebinia

Projekt restauracji sushi w Trzebini

lokalizacja: Trzebinia
rok realizacji : 2021
powierzchnia: 67 m2

zobacz zdjęcia
projekt restauracji sushi

Orient ma magnetyczną moc przyciągania niemal każdego. Architekt wnętrz, tworząc ten projekt jako priorytet postawił sobie połączenie przytulności i funkcjonalności. By go osiągnąć, wybrał ciepłe i eleganckie odcienie szarości, niebieskiego i różu. Wygodne kubełkowe krzesła i długie kanapy pozwalają rozsiąść się wygodnie i wspaniale spędzić czas na jedzeniu genialnego sushi. Drewniane lamele dodają wnętrzu prestiżu, a jasne i ciepłe światło rozlewa się na całe pomieszczenie z lamp rozmieszczonych punktowo.

Strefa VIP na piętrze powstała z myślą o tych, którzy cenią luksus i wymagają wiele nie tylko od innych, ale i siebie. Wnętrze powstało w typowo japońskim stylu – bardzo niskie drewniane stoliki oraz siedziska na podłodze przywołują na myśli knajpki w Tokio. Te stoliki są oddzielone parawanami, które po złożeniu można przenieść i stworzyć salę bankietową.

Dekoracje w stylu orientalnym nadają urok, dzięki czemu restauracja przyciąga, a każdy gość może poczuć nieco Orientu, nie tylko na talerzu. Restauracja Wabi Sushi to jeden z większych projektów, który stał się naszym kolejnym powodem do dumy.

projekt restauracji sushi
projekt restauracji sushi
projekt restauracji sushi
projekt restauracji sushi

Sala – zobacz zdjęcia

Strefa VIP – zobacz zdjęcia

Toalety – zobacz zdjęcia