Projekt wnętrza Kraków

Projekt salonu medycyny estetycznej w Krakowie

lokalizacja: Kraków
rok realizacji : 2021
powierzchnia: 68 m2

zobacz zdjęcia
projekt salonu medycyny estetycznej

Złoto i ametyst to kolory reprezentujące styl glamour. Nadają wnętrzom elegancję i ekskluzywny charakter. Nasz architekt, szukając inspiracji wybrał motyw przewodni, którym stały się kafle wielkoformatowe Wonderwall. Pozwoliły stworzyć kwiatowe ściany, które przyciągają uwagę od pierwszej chwili po wejściu.

Złote i marmurowe akcenty nadają wnętrzom ponadczasowy charakter. Tworząc projekt koncepcyjny, mieliśmy trzy priorytety – spójność, funkcjonalność i elegancja z nutką kobiecego uroku. Kwiatowe motywy i dużo luster nadają pomieszczeniom głębi. Sporo bieli powoduje, że wnętrza są reprezentatywne i idealne do tego, by się odprężyć i oddać w ręce specjalistów medycyny estetycznej.

Zielone rośliny i kwiatowe dekoracje rodem ze stylu glamour sprawiają, że wnętrza są oryginalne i przyjemne. Poza tym ożywiają je, co sprawia, że są przytulniejsze. Dzięki białym marmurowym dodatkom wnętrza salonu są perfekcyjne, ale nie wyglądają sterylnie. Naszemu Inwestorowi zależało na eleganckim i uroczym wnętrzu, które jednocześnie będzie prestiżowe i eleganckie. Dokładnie taki efekt osiągnęliśmy wspólnymi siłami. Nasz Inwestor, wybierając kolor dominujący chciał, by kojarzył się z jednym z kamieni szlachetnych, który nadał salonowi charakter.

projekt salonu medycyny estetycznej
projekt salonu medycyny estetycznej