projekt mieszkalny

Projekt kancelarii prawniczej w Radzionkowie

lokalizacja: Radzionków
rok realizacji : 2021
powierzchnia: 64 m2

zobacz zdjęcia
projekt kancelarii prawniczej

Wizyta w kancelarii adwokackiej jest dla wielu stresująca. To natchnęło nas do stworzenia wnętrza Kancelarii Radzionków tak, by ułatwić załatwianie trudnych spraw. Główny architekt wnętrz wybrał zielone akcenty, które koją i biały jako dominantę, by nadać wnętrzu prestiżowy charakter. Biel i zieleń stały się tym, co przyciąga uwagę wchodzących. Dzięki nim wnętrze jest eleganckie i ma harmonijny wystrój, który pozwala na spokojniejsze przejście przez trudne sytuacje wymagające porad adwokata.

Tworząc projekt koncepcyjny gabinetu postawiliśmy na połączenie ciemnego brązu biurka z jasnym szarym ścian. To sprawiło, że pomieszczenie stało się idealnym miejscem na pełne zaufania rozmowy z mecenasem. Czarne skórzane obicia krzeseł nadają gabinetowi prestiż, a oryginalne lampy charakter.

Wnętrze jest jasne i przestronne, co pozwoliło na to, by stało się także dobrym miejscem do mediacji. Meble wybrał nasz Inwestor, dzięki czemu gabinet otrzymał indywidualny rys. Wnętrza kancelarii dzięki wybranej palecie kolorów stały się reprezentatywne, na czym bardzo zależało Inwestorowi. Wspólnymi siłami osiągnęliśmy sukces, oddając kancelarię do użytku.

projekt kancelarii prawniczej
projekt kancelarii prawniczej

Recepcja – zobacz zdjęcia

Gabinet – zobacz zdjęcia

WC – zobacz zdjęcia

Pom. gospodarcze – zobacz zdjęcia