Projekt wnętrza Gliwice

Funkcjonalny projekt biura nad halą produkcyjną

lokalizacja: Gliwice
rok realizacji : 2023-2024
powierzchnia: 340 m2

zobacz zdjęcia
minterior projektowanie wnetrza biuro kompleksowy design projektant wnetrz gabinet 4

Wnętrza firmowe powinny być ładne i wygodne. Gdy firma BATER poprosiła nas o stworzenie projektu wnętrz, wiedzieliśmy, że to będzie wyzwanie. Nasz architekt wnętrz stworzył projekt gabinetów, stołówki i laboratorium o łącznej powierzchni… 370 m2! To była niesamowita realizacja, bo musieliśmy niemal od razu zaplanować, jak urządzić wszystkie wnętrza.

W gabinetach postawiliśmy na ciemnoszare i czarne krzesła, które połączyliśmy z jasnymi blatami. Całą przestrzeń zaprojektowaliśmy tak, by była ergonomiczna i zapewniała jak najwyższy komfort pracy. Na ścianie naprzeciw drzwi umieściliśmy mapę z miejscami, w których BATER jest obecny, co już od wejścia przyciąga wzrok, prowokując pytania o misję i działania firmy. Delikatne szarości połączone z firmowymi kolorami dodają wnętrzom elegancji i nadają charakter.

Stołówkę połączyliśmy z funkcjonalną kuchnią, w której pojawiły się dodatki w firmowych kolorach. Udało nam się zapewnić w niej sporo miejsca, dzięki naszym projektantom. Meble w zabudowie sprawiają, że kuchnia wydaje się nieco większa. To spowodowało, że nasz inwestor stwierdził, że zatrudni nowych pracowników, bo każdy chce pracować w tak funkcjonalnych i ładnych gabinetach, i jeść w takiej stołówce.

 

minterior projektowanie wnetrza biuro kompleksowy design projektant wnetrz GLOWNE ZDJECIE
minterior projektowanie wnetrza biuro kompleksowy design projektant wnetrz kuchnia
minterior projektowanie wnetrza biuro kompleksowy design projektant wnetrz rzut fotorealistyczny

Biuro – zobacz zdjęcia

Biuro – zobacz zdjęcia

Pom. socjalne – zobacz zdjęcia

Stołówka – zobacz zdjęcia