Projekt wnętrza Gliwice

Funkcjonalny projekt biura nad halą produkcyjną

lokalizacja: Gliwice
rok realizacji : 2023-2024
powierzchnia: 340 m2

zobacz zdjęcia
funkcjonalny projekt biura

Wnętrza firmowe powinny być ładne i wygodne. Gdy firma BATER poprosiła nas o stworzenie projektu wnętrz, wiedzieliśmy, że to będzie wyzwanie. Nasz architekt wnętrz stworzył projekt gabinetów, stołówki i laboratorium o łącznej powierzchni… 370 m2! To była niesamowita realizacja, bo musieliśmy niemal od razu zaplanować, jak urządzić wszystkie wnętrza.

W gabinetach postawiliśmy na ciemnoszare i czarne krzesła, które połączyliśmy z jasnymi blatami. Całą przestrzeń zaprojektowaliśmy tak, by była ergonomiczna i zapewniała jak najwyższy komfort pracy. Na ścianie naprzeciw drzwi umieściliśmy mapę z miejscami, w których BATER jest obecny, co już od wejścia przyciąga wzrok, prowokując pytania o misję i działania firmy. Delikatne szarości połączone z firmowymi kolorami dodają wnętrzom elegancji i nadają charakter.

Stołówkę połączyliśmy z funkcjonalną kuchnią, w której pojawiły się dodatki w firmowych kolorach. Udało nam się zapewnić w niej sporo miejsca, dzięki naszym projektantom. Meble w zabudowie sprawiają, że kuchnia wydaje się nieco większa. To spowodowało, że nasz inwestor stwierdził, że zatrudni nowych pracowników, bo każdy chce pracować w tak funkcjonalnych i ładnych gabinetach, i jeść w takiej stołówce.

funkcjonalny projekt biura
funkcjonalny projekt biura
funkcjonalny projekt biura

Biuro – zobacz zdjęcia

Biuro – zobacz zdjęcia

Pom. socjalne – zobacz zdjęcia

Stołówka – zobacz zdjęcia