projekt wnętrza Katowice

Dom z winiarką w roli głównej

lokalizacja: Nowe Planty Śląskie Chorzów
rok realizacji : 2022
powierzchnia: 134 m2

zobacz zdjęcia
część dzienna

Industrialne wnętrza są często dość surowe, jednak gdy połączymy je z nowoczesnymi, otrzymują całkiem inny charakter. Architekt wnętrz jako styl główny wybrał ten drugi, przełamując go elementami industrialnymi. Dominującym kolorem stała się zieleń, która sprawia, że wnętrze jest kojące. Drewno i czerń oraz proste formy dodają strefie dziennej elegancji. Oryginalności dodaje duża ścienna półka z winami.

W gabinecie pojawiły się gustowne drewniane lamele i białe meble stające się idealnym profesjonalnie wyglądającym tłem do videokonferencji. Długi blat biurka ułatwia pracę, a okrągły wygodny fotel jest idealnym miejscem na krótką przerwę podczas pracy. Po biurze przyszedł czas na pokój dziecka, a w nim zagościły subtelne motywy roślinne oraz niski i długie łóżko. Dzięki przedłużeniu jest doskonałe jako miejsce na chwilę z książką i odpoczynek. Poza tym pokój jest duży i jasny.

Sypialnia i łazienki to drewno i ciepłe kolory ziemi. Czerń i biel wyglądają ciekawie w żółtym nieco przyciemnionym świetle. Proste formy sprawiają, że wnętrze jest przestronne. Do drugiej łazienki architekt wybrał biel i okrągłe lustro, dzięki którym optycznie ją powiększył. W sypialni zagościło kilka podświetlanych lameli z drewna oraz szarości. To sprawiło, że wnętrze stało się przytulne.

projektowanie wnętrz

Część dzienna – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Biuro – zobacz zdjęcia

projektowanie wnętrz

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Pokój dziecka – zobacz zdjęcia