Skip to main content

Salon w stylu skandynawskim

Zastanawiasz się jak urządzić swój salon, by był stylowy i funkcjonalny❓
Dobrym pomysłem może okazać się ponadczasowy styl skandynawskI ????
Styl ten sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego wielkości ???? Ponadto, jest to jeden z najmodniejszych trendów przy aranżacji nowoczesnych wnętrz. Dużo w nim naturalnych materiałów, kolorów oraz nietuzinkowego wzornictwa.
Salon w stylu skandynawskim, to kwintesencja bezpretensjonalności. Meble – tylko te najpotrzebniejsze, koniecznie proste lub o organicznych kształtach nawiązujących do natury. O czym należy pamiętać urządzając salon w skandynawskim stylu❓
Przede wszystkim o lekkości, z jaką łączy piękno przedmiotów z wygodą i praktycznością. Jasne, oszczędnie urządzone wnętrza, z prostymi, estetycznie wykonanymi meblami i dodatkami. Styl skandynawski, to przyjazne pomieszczenia, urzekające prostą linią mebli, fakturą surowego drewna i naturalnymi materiałami. Tkaniny o grubym splocie, jutowe dywany w charakterystyczne paski, poduszki i lampy, które ocieplą i rozświetlą salon.
Dodatki powinny nadawać przestrzeni indywidualny charakter. Dekoracją może być wszystko: zegar z poprzedniej epoki, świeczniki, industrialna lampa lub niedbale ułożone książki, obrazy, czy stylowy kominek.
Kominki już dawno przestały być zwykłym paleniskiem, źródłem domowego ciepła – dzisiaj są to już prawdziwe designerskie cuda, którym projektanci poświęcają coraz więcej czasu. Na zdjęciu niezawodny kominek FOCUS Paxfocus. Niewielka przestrzeń wykorzystana na jego instalację, parametry grzewcze oraz łatwość adaptacji, przyczyniły się do poskromienia międzynarodowej konkurencji w konkursie na zastosowanie go w 301 apartamentach na renomowanym japońskim osiedlu ???? Kominek FOCUS Paxfocus musiał pozytywnie przejść bardzo surowe testy, między innymi wytrzymałości na ruchy sejsmiczne czy działanie tajfunów oraz sprostać lokalnym wymogom do spraw bezpieczeństwa.
stylowy i funkcjonalny salon
Szybki kontakt!
+
Wyślij!