Projektowanie wnętrz Katowice i Śląsk

Biuro architektoniczne Miszczyk Interior oferuje projektowanie wnętrz katowice. Zajmujemy się aranżacją przestrzeni mieszkalnych: domów, apartamentów a także do użytku komercyjnego: biura, kancelarie itp.
Działamy z sukcesem od 20 lat a w portfolio Minterior znajduje się wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej usługi na projektowanie wnętrz katowice to dobrze trafiliście.

Każde projektowanie wnętrz katowice rozpoczynamy od przeanalizowania potrzeb Klienta tak aby projekt był skrojony na miarę. Aranżujemy wnętrza z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów z uwzględnieniem budżetu Inwestora. Proponujemy najlepsze rozwiązania z uwzględnieniem estetyki, ergonomii i funkcjonalności. Korzystamy z wieloletnieniego doświadczenia przy nowych zleceniach na projektowanie wnętrz Katowice.

Nasze biuro znajduje się w Katowicach ale projektowanie wnętrz wykonujemy także dla pozostałych mieszkańców w całej Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonymi i solidnymi specjalistami: stolarzami, budowlańcami, kafelkarzami, szklarzami itd. Na każdym etapie inwestycji czuwamy nad solidnością wykonania projektu.
Dzięki temu projektowanie wnętrz Katowice kończy się zawsze udaną realizacją.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania o ofertę projektowanie wnętrz Katowice zapraszam kontaktu w wygodnej dla Państwa formie: telefon 506 139 600 lub e-mail biuro@minterior.pl

 

Projektowanie wnętrz Katowice    Projektant wnętrz Śląsk    Projektant wnętrz Katowice    Architekt wnętrz Śląsk

Projektanci wnętrz Katowice    Architekci wnetrz Katowice    Architekt wnętrz Katowice