Projektant wnętrz Śląsk

Usługi wykonywane przez projektanta wnętrz Śląsk Marzenę Miszczyk, to połączenie pracy z pasją w oparciu o kilkuletnie doświadczenie. Kluczowe dla jej działań jest zadowolenie i satysfakcja Klientów. W swoim porftolio ma wiele udanych zleceń w mieszkaniach, domach prywatnych, obiektach komercyjnych i publicznych. W początkowej fazie projektowania szczegółowo omawia koncepcję z Klientem w oparciu o uzupełniony arkusz preferencji. Starannie analizuje i przedyskutowuje propozycje tak, aby móc osiągnąć twórczy kompromis.

Usługi oferowane przez Marzenę Miszczyk, projektanta wnętrz Śląsk to między innymi porady stylistyczne, aranżacje wnętrz, metamorfozy mieszkań pod wynajem, projekty pojedynczych pomieszczeń a także kompleksowe projektowanie wnętrz domów, apartamentów i lokali użytkowych jak biura, kancelarie itp.

Projektant wnętrz Śląsk działa na terenie całej Polski – nie tylko województwa śląskiego. Mając na uwadze industrialną architekturę okolicy, a także indywidualne potrzeby Klienta, zawiera w projektach rozwiązania nawiązujące do stylu loftowego i industrialnego. Upodobania klienta są dla projektanta wnętrz Śląsk najistotniejsze. Planując swoje wymarzone miejsce do zamieszkania, pomyśl o zatrudnieniu projektanta wnętrz Śląsk, który zaaranżuje przestrzeń wedle Twojego życzenia z uwzględnieniem możliwości wykonawczych projektu.

Sprawdź jak współpracuje projektant wnętrz Śląsk – wycena i pierwsza konsultacja są darmowe i niezobowiązujące. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt w wygodnej dla Państwa formie: telefon 506 139 600 lub e-mail biuro@minterior.pl

 

Projektowanie wnętrz Katowice    Projektant wnętrz Śląsk    Projektant wnętrz Katowice    Architekt wnętrz Śląsk

Projektanci wnętrz Katowice    Architekci wnetrz Katowice    Architekt wnętrz Katowice