Projektant wnętrz Katowice

Marzena Miszczyk to projektant wnętrz Katowice, ale działa nie tylko i wyłącznie na terenie stolicy Górnego Śląska. Kompleksowe projektowanie wnętrz jest dla niej nie tylko pracą ale i pasją. Starannie dobiera dodatki tak aby projekt był ponadczasowy i komfortowy a do tego robił wrażenie „wow”.

Projektant wnętrz Katowice przygotuje dla Państwa kompleksowy projekt wnętrza, zawierający piękne wizualizacje – tak aby można było od razu ocenić wygląd projektu, a także szczegółowe rzuty – dla oceny funkcjonalności i dokładnego rozmieszczenia poszczególnych elementów wystroju. Dodatkowo w przygotowywanym projekcie projektant wnętrz Katowice opracuje dokładny opis wykorzystanych poszczególnych materiałów co znacznie ułatwia organizację dalszego remontu.

Projektant wnętrz Katowice ściśle współpracuje z Klientem, skupiając się na Jego potrzebach. Każdy projekt jest szyty na miarę. Dzięki temu mogą Państwo uzyskać efekt nie tylko funkcjonalny i ponadczasowy ale i dopasowany dokładnie pod Państwa gust i zadany budżet. Zachęcamy do przejrzenia galerii, gdzie znajdą Państwo część z realizacji i projektów.

 

Projektowanie wnętrz Katowice    Projektant wnętrz Śląsk    Projektant wnętrz Katowice    Architekt wnętrz Śląsk

Projektanci wnętrz Katowice    Architekci wnetrz Katowice    Architekt wnętrz Katowice