projekt wnętrza Katowice

Przemiana modern classic

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2022
powierzchnia: 72 m2

zobacz zdjęcia
przemiana modern classic

Podwójny charakter wnętrza to ogromne wyzwanie dla projektanta. Podwójne oblicze stylu modern classic jest do tworzenia projektu koncepcyjnego takiego wnętrza idealne. W biurze dominuje biel, a w łazience kontrastująca z nią czerń. Jasne biurowe wnętrze jest
doskonałe do pracy, a wygodny narożnik z obiciem z połyskującego weluru do relaksu. Prostota i „boski duet”, czyli złoto i biel nadają charakter tej strefie. Proste meble dodają elegancji, a subtelne dodatki podkreślają piękno wnętrza.

Oryginalność aranżacji nadaje piękna biało-szara sztukateria w łazience, a czarny marmur elegancję i ekskluzywność. Naturalne kolory i nowoczesne tapety są cechą charakterystyczną dla stylu modern classic. Jasne i ciemne kolory się uzupełniają, a kontrast, który tworzą podkreśla charakter wnętrza. Nasz architekt wnętrz stworzył uniwersalną aranżację, która jest nowoczesna, spójna i doskonała i na mieszkanie, i na biuro. Naszym Inwestorom zależało na jak największej funkcjonalności, a projektant wnętrz osiągnął to, stawiając na połączenie nowoczesności z uniwersalnością. Nutka art déco dodała swoistego pazura całości.

przemiana modern classic
przemiana modern classic

Biuro – zobacz zdjęcia

Biuro – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

projektowanie wnętrz

Salon – zobacz zdjęcia