Projekt komercyjny Kraków – projekt wnętrza kliniki

Projekt wnętrza kliniki kardiologicznej w Krakowie

lokalizacja: Kraków
rok realizacji : 2024/2025
powierzchnia: 80 m2

zobacz zdjęcia
Projekt Kliniki Kardiologicznej w Krakowie - Minterior

Projekt wnętrza kliniki – nowoczesna klinika kardiologiczna w Krakowie

Nowoczesna klinika kardiologiczna zlokalizowana w samym sercu Krakowa zaprojektowana przez Minterior Designe.  Już na wstępie korytarza pacjenta wita atmosfera spokoju i harmonii.  Poczekalnia umiejscowiona strategicznie wzdłuż korytarza, zapewnia pacjentom przyjemne miejsce do oczekiwania na swoją wizytę. Projekt wnętrza kliniki był dla nas wyzwaniem ale i przygodą. 
Od strony wejścia projektowanej kliniki trafiamy do części sanitarnej, gdzie znajdują się łazienki, kuchnia oraz specjalnie przystosowana łazienka dla osób niepełnosprawnych. Zaplecze sanitarne zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz zapewnieniu wygody zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu.
Gabinety kardiologiczne to trzy przestronne pomieszczenia, które stanowią serce kliniki. Tutaj priorytetem jest prywatność i wygoda. Wnętrza są utrzymane w jasnych kolorach z delikatną domieszką naturalnego drewna, co nadaje im elegancji, ciepła i spokoju, sprzyjającemu zarówno leczeniu, jak i relaksowi.
Całość projektu wnętrza kliniki została starannie przemyślana, aby zapewnić  pacjentom optymalne warunki podczas wizyty. Nasz zespół projektantów, stworzył miejsce sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu, w którym pacjenci czują się jak w domu.

Projekt wnętrza gabinetu lekarskiego w Krakowskiej klinice kardiologicznej

Projekt trzech gabinetów lekarskich w klinice w Krakowie to połączenie funkcjonalności, nowoczesności i przytulności, zapewniając pacjentom komfortowe warunki podczas wizyty. Największy z gabinetów wyróżnia się obecnością specjalnie zaprojektowanej bieżni do biegania, która umożliwia przeprowadzenie kompleksowych testów wysiłkowych.
Wnętrza gabinetów zostały starannie urządzone z wykorzystaniem kafli z włoskiej ceramiki EmilGroup, które doskonale podkreślają luksusowy charakter pomieszczeń, jednocześnie dodając im ciepła i przytulności. Kafle te nie tylko nadają eleganckiego wyglądu, ale również są łatwe w utrzymaniu czystości, co jest niezwykle istotne w placówce medycznej.
Każdy z gabinetów lekarskich został zaprojektowany z myślą o potrzebach pacjenta i personelu medycznego, zapewniając odpowiednią przestrzeń do przeprowadzania badań i konsultacji. Jako projektanci wnętrz zadbaliśmy, aby pacjenci w tej klinice czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty, dlatego też aranżujemy wnętrza sprzyjające relaksowi i spokoju.
Projekt Kliniki Kardiologicznej w Krakowie - Minterior
Projekt Kliniki Kardiologicznej w Krakowie - Minterior
Projekt Kliniki Kardiologicznej w Krakowie - Minterior

Poczekalnia – zobacz zdjęcia

Gabinet – zobacz zdjęcia

Gabinet – zobacz zdjęcia

Gabinet – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Łazienka dla osób niepełnosprawnych – zobacz zdjęcia

Zaplecze sanitarne