projekt wnętrza Lędziny

Projekt restauracji w stylu loftowym w Lędzinach

lokalizacja: Lędziny
rok realizacji : 2021
powierzchnia: 112 m2

zobacz zdjęcia
projekt restauracji w stylu loftowym

Podobno jemy też oczami. Jednak ładny talerz to nie wszystko, bo pierwsze, co nas przyciąga to wnętrze restauracji. Projektując salę restauracji w Lędzinach, postawiliśmy na projekt koncepcyjny bazujący na stylu industrialnym. Punktowe oświetlenie, cegły na ścianach i proste meble wydobyły potencjał pomieszczenia. Szare i ciemnozielone krzesła kubełkowe zapewniają wygodę i swobodę podczas jedzenia. Typowo industrialne lampy nadają wnętrzu nieco fabryczny charakter, co przyciąga gości.

W sali pojawiło się sporo zieleni i na ścinach, i w donicach, co dodało wnętrzu uroku. Szklane wazoniki na stołach są akcentem, który dodaje subtelności sali, a bardzo delikatne i niewielkie złote akcenty elegancji. Proste stoły z drewnianymi blatami ustawiliśmy tak, by ciągi komunikacyjne były jak najszersze, a goście mogli bez problemu się poruszać po całej sali. Dzięki temu wnętrze jest przestronne i funkcjonalne.

Restaurację zaprojektowaliśmy w stylu industrialno-loftowym, co pozwoliło na to, by wnętrze było piękne i harmonijne, a przede wszystkim przytulne. Szarości i zieleń sprawiły, że we wnętrzu każdy element doskonale do siebie pasuje, a to największy atut tej realizacji.

projekt restauracji w stylu loftowym
projekt restauracji w stylu loftowym
projekt restauracji w stylu loftowym

Bar – zobacz zdjęcia

Sala – zobacz zdjęcia

Sala – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia