PROJEKT KOMERCYJNY TRZEBINIA- Projekt Restauracji Sushi

Projekt Restauracji Sushi w Trzebini

lokalizacja: Trzebinia
rok realizacji : 2024/2025
powierzchnia: 80 m2

zobacz zdjęcia
Projekt Restauracji Sushi w Trzebini - Minterior

Zaprojektowane przez Minterior wnętrze restauracji sushi w Trzebini to miejsce, w którym zmysłowe doznania kulinarne splatają się z wyrafinowanym wzornictwem wnętrz. Ciekawe tło dla znakomitej kuchni buduje zaprojektowana przestrzeń – tworząc niezapomnianą atmosferę dla wszystkich miłośników japońskiej kuchni.
Ciepła drewniana podłoga wyłożona na całej powierzchni lokalu, tworzy elegancką i stylową przestrzeń, gdzie ciepłe odcienie szaro-zielonej kolorystyki doskonale współgrają z naturalnymi elementami roślinności.

Projekt Restauracji Sushi – pomieszczenie konsumpcyjne

Główna sala przyjmująca gości zachwyca dobrze doświetlonym, przestronnym wnętrzem, które zaprasza do delektowania się wykwintnymi smakami sushi. Jedna ze ścian ozdobiona kolorową abstrakcyjną tapetą dodaje restauracji charakteru i oryginalności, nadając przestrzeni niepowtarzalnego stylu.

Sufit w restauracji sushi – niebanalny projekt

Sufit wykończony lamelami drewnianymi dodaje naturalnego uroku, tworząc harmonijne połączenie z resztą wystroju.  Zielone dodatki, kontrastujące faktury materiałów wraz z roślinnością, tworzą doskonałą całość. Grafika przełamująca kolorystyczny spokój, dostarcza ciekawego efektu wizualnego, który pozostaje na dłużej w pamięci gości.

Krzesła, fotele – miejsca do konsumpcji w restauracji sushi

Wygodne fotele z miękkiego materiału zapewniają komfort i relaks podczas spotkań z przyjaciółmi. Starannie dobrane, unikatowe oświetlenie, nadaje restauracji niezwykłą atmosferę intymności i elegancji, czyniąc to miejsce nie tylko doskonałym wyborem dla smakoszy sushi, ale także dla tych, którzy poszukują estetycznych i sensorycznych przyjemności.

Projekt Restauracji Sushi w Trzebini - Minterior