projekt wnętrza Katowice

Projekt lobby w apartamentowcu INSPIRE w Katowicach

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2022
powierzchnia: 81 m2

zobacz zdjęcia
projekt lobby

Apartamentowiec OKAM w Katowicach to kolejny nasz projekt komercyjny. Lobby jest wizytówką firmową, więc musi być eleganckie i funkcjonalne. Tworząc projekt koncepcyjny postawiliśmy na stonowane kolory, czyli szarości i biel, nieco ocieplając drewnianymi lamelami. Podświetliliśmy je delikatnie, by we wnętrzu stworzyć miłą atmosferę.

Nasz architekt wnętrz wybrał okleinę winylową Tonga, która stała się tłem dla zielonych akcentów. W lobby OKAM połączyliśmy efektowny design i funkcjonalność, które stały się znakiem rozpoznawalnym tej recepcji. Lada powstała z elementów w kolorze ciemnego drewna i bieli. To sprawiło, że stała się widoczna z każdego miejsca w pomieszczeniu. Czarne akcenty nadają wnętrzu prestiż, co przyciąga głównie tych, którym zależy na bardzo wysokiej jakości i na przyciąganiu uwagi gości.

Zielone rośliny dodają wnętrzu nieco naturalności, co powoduje, że nie sprawia wrażenia sterylnego. Kilka podświetlanych lameli umieściliśmy też na ladzie, by wyeksponować charakter wnętrza. Elegancja lobby sprawiła, że nasz inwestor wydał okrzyk zachwytu po wejściu, a my z dumą i jeszcze większym zapałem zabraliśmy się do tworzenia kolejnego projektu komercyjnego.

projekt lobby
projekt lobby