projekt wnętrza Katowice

Projekt instagramowego Salonu Beauty w Katowicach

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2022/2023
powierzchnia: 35 m2

zobacz zdjęcia
salon

Nasza kolejna ciekawa aranżacja to salon kosmetyczny. Projektując to wnętrze jako motyw przewodni wybraliśmy delikatne kwiaty, a kolorem dominującym stał się pudrowy róż. Dodaliśmy do niego trochę bieli, co sprawiło, że salon stał się kobiecym eleganckim wnętrzem.

Złote dodatki i białe niezbyt ostre światło pomogły rozjaśnić wnętrza i dodać mu nieco przepychu wyróżniającego styl glamour. W gabinetach masażu pojawiły się złote akcenty i marmurowa ściana. Dzięki nim stały się miejscem, w którym każda z klientek poczuje się wyjątkowo. Nasz architekt wnętrz wybrał te kolory, by wnętrza otrzymały ekskluzywny charakter.

W salonie umieściliśmy dużo luster, by wnętrzu nadać głębi oraz optycznie je powiększyć. Dzięki nim każda klientka może się przejrzeć, wchodząc do salonu i wychodząc z niego. Duże okno sprawia, że do pomieszczeń wpada sporo słońca, ogrzewając twarze klientek. Poza tym im więcej słońca tym optymistyczniej i piękniej, a to domena salonu kosmetycznego, który stworzyliśmy. Projekt koncepcyjny wnętrz w stylu glamour często jest wymagający, bo łatwo przesadzić i zamiast hitu stworzyć kicz, jednak nasz projektant sprostał temu trudnemu zadaniu. Uśmiech naszej Inwestorki i zachwyt jej klientek był i jest dla nas największą nagrodą.

salon