projekt wnętrza Katowice

Nowoczesne Art Déco

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2021
powierzchnia: 67 m2

zobacz zdjęcia
nowoczesne art deco

Apartament w Pierwszej Dzielnicy w Katowicach powstał z myślą o wielbicielach art déco i pięknych widoków. Sypialnia, z której okna roztacza się piękny widok na dzielnicę jest jasna, funkcjonalna i przytulna. Granat i kremowy z czarnymi dodatkami tworzą piękne wnętrze z charakterem.

Projektując kolejne strefy apartamentu nasz architekt wnętrz szukał ciekawych form idealnie pasujących do stylu art déco. Wybrał wygodną granatową sofę w kształcie litery L, która tworzy genialny duet z białymi stolikami na złotych nogach. Aneks kuchenny powstał z białych i czarnych elementów. To klasyczne połączenie dodaje elegancji wnętrzu.

Swoistym dopełnieniem całej realizacji stała się łazienka z dwiema umywalkami i czarno-białą armaturą. Złote dodatki i ciekawy kształt luster nadają jej oryginalność, a złote ramy i punktowe światło tworzą wyjątkowy klimat. Białe ściany bez kolorystycznych akcentów oprócz złotych elementów armatury optycznie powiększa wnętrze optycznie je powiększa. Cały apartament do wynajęcia dzięki bieli jest jasny, elegancki i ponadczasowy. Dzięki temu jest idealnym mieszkaniem dla każdego.

nowoczesne art deco
nowoczesne art deco
nowoczesne art deco

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Salon z kuchnią – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia