projekt wnętrza Katowice

Loftowy dom na Podlesiu

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2022
powierzchnia:  140 m2

zobacz zdjęcia
projektowanie wnętrz

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej w Katowicach, powstał według wyobrażeń klienta, z domieszką stylu loftowego i industrialnego. Salon w którym główną rolę gra niesamowicie zaprojektowana ściana TV ze stali połączonej z mchem, z podświetleniami.

Projektując kolejne strefy domu nasz architekt wnętrz szukał ciekawych form idealnie pasujących do stylu loftowego. Wybrał wygodną szarą sofę z firmy Kler, która tworzy genialny duet z czarnymi granitowymi stolikami. Kuchnia powstała z czarnych i drewnianych frontów. Uzupełniona drewnianym stołem, w którym zauważymy tą samą metalową nogę co w wyspie kuchennej.

Zależało nam na zachowaniu industrialnego klimatu i utrzymaniu niepowtarzalnego efektu 🙂 Sypialnia, funkcjonalna i męska, z której okna roztacza się piękny widok na duże pole, po którym od czasu do czasu, chodzą sarny:) Szaro-czarne wnętrze, z lamelami podświetlanymi ledami, tworzą wnętrze z charakterem.

Swoistym dopełnieniem całej realizacji stały się łazienki w ciemnym stylu.
imitujące stal kafle i ciekawy kształt luster nadają jej oryginalność, a czarne dodatki i punktowe światło tworzą industrialny klimat. Cały dom jest spójny, charakterny i ponadczasowy.

projektowanie wnętrz
łazienka
projektowanie wnętrz

Salon z kuchnią – zobacz zdjęcia

Klatka schodowa – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Wiatrołap – zobacz zdjęcia

Pom. gospodarcze – zobacz zdjęcia

projektowanie wnętrz

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Garderoba – zobacz zdjęcia

Korytarz – zobacz zdjęcia