projekt wnętrza Katowice

Lekka subtelna aranżacja

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2021
powierzchnia: 68 m2

zobacz zdjęcia
lekka subtelna aranżacja

Błękity i delikatnie przybrudzone beże są tym, co wydobywa potencjał wielu wnętrz. Dzięki niemu pokoje stają się delikatne i przytulne, zyskując eleganckie akcenty. Salon jest doskonale doświetlony dzięki przeszklonym drzwiom. Kubełkowe krzesła w dwóch kolorach obok stołu na złotych nogach sprawiają, że salon jest przytulny.

W otwartym na salon aneksie kuchennym białe meble dodają obu strefom elegancji, a szklana ściana głębi. Jest też świetną dekoracją, która odbija światło i rozjaśnia wnętrze. Gdy nasz architekt wnętrz przeszedł z kuchni do sypialni, postawił na bardzo delikatne kolory, miękkie tkaniny i nieco rozproszone ciepłe światło. Dzięki temu sypialnia stała się azylem pełnym ciszy z nastrojowym klimatem.

W łazience pojawiły się dwa okrągłe lustra z ramami ledowymi. Dekoracja ścienna i marmur oraz podświetlana półka z białymi kamieniami pozwoliła stworzyć efekt WOW! Cały projekt wnętrza powstał tak, by apartament był przestronny, jasny i lekki oraz harmonijnie urządzony z efektem WOW!. Ta realizacja stała się dla nas powodem do dumy, a zachwyt i komfort Inwestora są naszą największą nagrodą.

lekka subtelna aranżacja
lekka subtelna aranżacja
lekka subtelna ranażacja

Salon z kuchnią – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Przedpokój – zobacz zdjęcia