projekt wnętrza Katowice

Kolorowe wnętrze kamienicy

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2022
powierzchnia: 117 m2

zobacz zdjęcia
miszczyk interior design minterior wnetrze kamienicy przebudowa metamorfoza wnetrza projektowanie Wnetrz kuchnia2

Mieszkania w kamienicy są często miejscami, które mają duszę. Są wypełnione pięknem i czymś specyficznym, czego często nie da się określić. Architekt wnętrz, tworząc kolorowe mieszkanie stawiał na ciepłe, oryginalne i jasne kolory, które eksponują charakter wnętrz. Meble z ciemnego drewna dodają elegancji i uroku salonowi. Natomiast w łazience królują biel, drewno i lampy w industrialnym stylu. Okrągłe lustra eksponują „to coś”, które widać w każdym wnętrzu tego pięknego mieszkania.

Kuchnia to nieco inna paleta doskonale współgrająca z pozostałymi  wnętrzami – granat, biel i drewno, które nadają charakter. Oryginalne i nieco staroświeckie uchwyty szafek sprawiają, że wnętrze zyskało nieco sentymentalny akcent.

Jasna sypialnia, której projekt bazuje na prostych formach, dzięki którym sypialnia zyskała funkcjonalność i minimalistyczny rys. Dodatki w ciepłych pomarańczach sprawiają, że wnętrza są przytulne i jasne. Subtelny dziewczęcy pokoik ze zwierzęcymi motywami jest przestronny i bardzo dobrze doświetlony, co sprawia, że jest przytulny. Najciekawiej wyglądają piece kaflowe w salonie i pokoju dziecka, które wskazują na duszę wnętrz, która jest genialna i nieco tajemnicza. Naszym Inwestorom zależało na tym, by mieszkanie zachowało dawny charakter specyficzny dla wnętrz kamienic, cieszymy się, że nasz architekt wnętrz pomógł spełnić ich marzenie.

miszczyk interior design minterior wnetrze kamienicy przebudowa metamorfoza wnetrza projektowanie Wnetrz sypialnia 1
miszczyk interior design minterior wnetrze kamienicy przebudowa metamorfoza wnetrza projektowanie Wnetrz sypialnia 3
kamienica rzut dokumentacja wyposazenie scaled

Salon – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Kuchnia – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Pokój dziecięcy – zobacz zdjęcia

Korytarz – zobacz zdjęcia