projekt wnętrza Katowice

Kamienica w stylu Paryski Szyk

lokalizacja: Katowice
rok realizacji : 2022
powierzchnia: 40 m2

zobacz zdjęcia
strefa dzienna

Paryski szyk to duet elegancji i prestiżu z nutką nowoczesności. Biel i pastele stały się dominującymi kolorami strefy dziennej wnętrz kamienicy w paryskim stylu. Większe okna pozwoliły doświetlić wnętrze a białe ściany je optycznie powiększyć. Choć biel kojarzy się ze sterylnością, w tym projekcie została przełamana subtelnym niebieskim i drewnem. Aneks kuchenny jest długi i naprzeciw strefy dziennej, dzięki czemu nie zabiera cennego miejsca.

W sypialni zagościło trochę przydymionego różu i motyw kwiatowy, dzięki którym wnętrze stało się przytulne, eleganckie i subtelne. Proste łóżko i szafy w zabudowie nadają jej charakter. Dzięki prostym meblom jest funkcjonalna i spójna. Lustro i miejsce do pracy sprawiają, że komfort mieszkania jest wysoki.

W łazience pojawiła się oryginalna szafka o obłych kształtach i oświetlenie, które optycznie ją powiększa, odbijając światło od białych ścian. Owalne podłużne wiszące lustro nadaje wnętrzu typowo paryski charakter. Złote elementy armatury dodają elegancji, a oryginalne lampy wydobywają piękno pomieszczenia. Tworzenie projektu koncepcyjnego tego wnętrza było dla nas przyjemnością, wyzwaniem i inspiracją do kolejnych projektów z paryskim rysem.

sypialnia
łazienka
projektowanie wnętrz

Część dzienna – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Strefa wejściowa – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia