projekt wnętrza Katowice

Inspirujący apartament Ceglana

lokalizacja: Katowice Ceglana
rok realizacji : 2022
powierzchnia: 72 m2

zobacz zdjęcia
salon z kuchnią przestronny nowoczesny projekt

Projektowanie piętrowego apartamentu to jednocześnie wyzwanie i przyjemność. Tworząc projekt koncepcyjny tych wnętrz połączyliśmy komfort i nowoczesność. W sporym salonie na jednej ze ścian pojawiły się lamele z drewna, które nadają salonowi charakter i jednocześnie ocieplają wnętrze. Kuchnia otwarta na salon to eleganckie meble w zabudowie, dzięki którym jest funkcjonalna.

Drugi poziom apartamentu to sypialnia z dużą wydzieloną garderobą. Tutaj architekt wnętrz wybrał ciemnoszare ściany z drewnianą i marmurową dekoracją. Na ich tle stanęło niskie łóżko w niebieskim kolorze z obiciem z weluru, co sprawiło, że wnętrze jest bardzo przytulne. Garderoba znalazła się za przesuwnymi drzwiami z ciemnego delikatnie transparentnego szkła. Drewniane półki na ubrania są dobrze oświetlone, co sprawia, że garderoba jest praktyczna i gustowna.

Łazienka to biały marmur na ścianach, sauna i oryginalne lustro. Dzięki tym trzem elementom stała się elegancką strefą relaksu i domowym SPA o luksusowym charakterze. Czarne elementy armatury i dodatki nadają jej oryginalność i elegancję. Cały apartament jest idealnym wnętrzem dla dwojga i prezentuje się doskonale. Poza tym jest jasny, lekki i przytulny, a przede wszystkim nowoczesny, czyli idealnie łączy wyróżniki wnętrz XXI wieku.

sypialnia z garderobą
sypialnia z garderobą
inspirujący apartament
inspirujący apartament