projekt wnętrza Katowice

Apartament w klasycznej odsłonie

lokalizacja: Katowice, osiedle Inspire
rok realizacji : 2023/2024
powierzchnia: 120 m2

zobacz zdjęcia
salon z aneksem kuchennym

Dla wielu, gdy coś jest klasyczne, z założenia jest też piękne i eleganckie. Podobnie jest z kolejną realizacją naszego biura. Tworząc projekt wnętrza klasycznego chcieliśmy, by było piękne i miało wiele indywidualnych rysów. Szukając najlepszej palety kolorów, wybraliśmy te ciepłe i oryginalne. To sprawiło, że powstały wnętrza pełne ciekawych akcentów połączonych w spójną całość.

Białe proste meble i sporo szkła dodają wnętrzu elegancji, optycznie je powiększają i rozjaśniają. Granatowe akcenty połączone z bielą są tym, co nadaje pomieszczeniom typowo klasyczny charakter. We wszystkich wnętrzach tego mieszkania postawiliśmy proste meble, co sprawiło, że są funkcjonalne i wygodne.

W pokoju dziecięcym pojawiło się kilka jasnych zwierzęcych motywów, które zachwyciły maluchy. Ich subtelność nasz architekt wnętrz podkreślił ciemnoszarymi dodatkami. W drugim pokoju dziecka zagościły proste i jasne funkcjonalne meble oraz dodatki w kolorze delikatnie przybrudzonego różu. W sypialni stanęło łóżko na wymiar, a ciemnofioletowe akcenty dodały jej nieco oryginalności. Nasi Inwestorzy bardzo chcieli stworzyć ponadczasowe funkcjonalne wnętrza łączące elegancję i piękno. Z naszą pomocą im się to udało, a my zyskaliśmy kolejną nagrodę w postaci ich zaufania i zachwytu, gdy zobaczyli wnętrze.

projektowanie wnętrz

Salon z aneksem – zobacz zdjęcia

Sypialnia – zobacz zdjęcia

Łazienka – zobacz zdjęcia

Pokój córki – zobacz zdjęcia

Pokój syna – zobacz zdjęcia

Korytarz – zobacz zdjęcia