projekt wnętrza Ruda Śląska

Apartament: Delikatny oddech klasyki

lokalizacja: Ruda Śląska
rok realizacji : 2022-2023
powierzchnia: 110 m2

zobacz zdjęcia
strefa dzienna

Nowoczesne wnętrza to często te, które są funkcjonalne i pozbawione przepychu. Nie zawsze tak jest, bo nasi architekci wnętrz połączyli elegancję i prostotę stylu nowoczesnego z luksusowymi akcentami glamour, tworząc aranżację doskonałą.

W strefie dziennej pojawiły się biel i granat przełamane delikatnym beżem. To połączenie z dużą ilością światła wpadającego przez spore okno rozjaśnia wnętrze. Ciemnoszare meble aneksu kuchennego dodają tym dwóm strefom prestiżu. Aneks i strefa relaksu powstały na drugim poziomie apartamentu. Tutaj dominuje beż, który ociepla wnętrze, sprawiając że jest przytulne. Oryginalne formy lamp i ciepłe światło rozświetlają pomieszczenia, dzięki czemu są jeszcze piękniejsze.

Projekt koncepcyjny łazienki powstał, bazując na typowych elementach stylu glamour – chromowanej stali w złotym kolorze i marmurze. To doskonałe połączenie wywołało zachwyt i reszty naszej ekipy, i Inwestora. Wolnostojąca pionowo umywalka nieco przypomina starożytne miejsce do czerpania wody w bogatych domach na tle półokrągłego ściennego lustra z podświetlaną ramą wygląda niesamowicie. Schody oświetliliśmy subtelnym, ale dość mocnym światłem, które potęguje efekt i jest tym, co dodaje apartamentowi uroku.

strefa dzienna
wc
projektowanie wnętrz

Strefa dzienna – zobacz zdjęcia

Hol – zobacz zdjęcia

WC – zobacz zdjęcia