Skip to main content

Beż w aranżacji wnętrz

Nadchodzący okres stoi pod znakiem neutralnych kolorów, w których na piedestale znajduje się beż. Zdecydowanie można zauważyć, że beżowe stylizacje urzekają elegancją oraz prostotą. Beżowe wnętrza sprzyjają harmonii i wcale nie muszą być nudne – dzięki odpowiednim dodatkom mogą zyskać oryginalny oraz ponadczasowy charakter ????
Na tle beżowych ścian doskonale wyróżnią się inne kolory zastosowane do dekoracji pomieszczenia. Beżowy może pojawić się w różnych tonacjach – modne wnętrza cechują się mieszanką odcieni beżu, tworząc zmysłową i przytulną atmosferę. Niemniej, kolor beżowy w chłodnych tonacjach może stworzyć w aranżacji po prostu chłodniejszy klimat.
Stopniowanie odcieni beżu przy aranżacji wnętrza podkreśli wybrane elementy. Warto też zwrócić uwagę na wybór oświetlenia pomieszczenia – ciemne tonacje najlepiej zastosować w nasłonecznionej części, np. w okolicy okna, z kolei w nieoświetlonej, ciemniejszej części wybierajmy beże o jasnym odcieniu.
⭐️ Jakie dodatki do beżowej aranżacji❓
Projektując beżowe wnętrze należy pamiętać o starannym doborze wszelkich dodatków. Na podłodze dobrze spisze się puszysty dywan, a na sofie poduszki we wzory. W beżową aranżację idealnie wpisze się ceramika – szklana i gliniana. Salon oraz sypialnię można ozdobić kompozycjami z suszonych roślin, a eleganckie pomieszczenia urozmaicić w błyszczące akcenty, np. złote albo srebrne ramki na zdjęcia, lustra, lampy, czy uchwyty.
⭐️ Beżowy luksus
Warto wspomnieć, że jasne oraz stonowane kolory we wnętrzach sprawiają, że wydają się większe – ma to znaczenie szczególnie przy mniejszych pomieszczeniach. Beżowe aranżacje nadają luksusowego charakteru, są eleganckie, szykowne i ponadczasowe.
Beże dobrze sprawdzają się np. w stylu skandynawskim – styl ten preferuje jasne oraz neutralne kolory, dlatego beż tak dobrze się w nim odnajduje.
Ponadto, beże wykorzystywane są także w stylach glamour, minimalistycznych oraz wielu innych. Żeby uzyskać efekt glamour należy połączyć beżowe kolory z metalicznymi elementami, a odrobinę blasku dodadzą także przeźroczyste kryształy.
beż królem w aranżacji wnętrz
beż królem w aranżacji wnętrz
beż królem w aranżacji wnętrz
Szybki kontakt!
+
Wyślij!