Skip to main content

Styl vintage

Podobno jedynym ograniczeniem podczas aranżacji wnętrz w stylu vintage może być tylko Twoja wyobraźnia.
Vintage oczarowuje i inspiruje – wszystko dzięki efektowi znoszenia, coraz bardziej docenianemu przez dekoratorów wnętrz. Styl vintage od jakiegoś czasu króluje w domach na całym Świecie. To świeże spojrzenie na retro w starannie dobranych wzorach nawiązujący do lat 50, 60 i 70. Duch industrializmu przeplata się z ciepłem naturalnych materiałów.
Poniżej mała podpowiedź jak urządzić pomieszczenie w stylu vintage.
– Styl vintage uwielbia mieszankę mocnych kolorów. Właściwym wyborem będzie intensywny żółty, zielony, niebieski, pomarańczowy, czerwony i akwamaryn.
– Przestrzegaj ogólnej zasady łączącej stare i nowe meble oraz dodatki.
– Założeniem tego stylu jest tworzenie wnętrz z duszą, opowiadających historię. Ale nie chodzi o zbytnią nostalgię ani romantyczny efekt, ważne by podkreślić charyzmę stylu vintage.
– Wnętrza w stylu vintage są idealne dla osób, które lubią wspominać, zatem nie może zabraknąć ramek ze zdjęciami. Dobrze jest wyeksponować portrety rodzinne, fotografie czarno – białe. Charakterystycznym elementem aranżacji są również stare obrazy w stylu vintage.
– Baw się dekoracją w stylu vintage – to Ty decydujesz, czy Twój dom zdominują stare rzeczy, czy będzie nawiązywał do nowoczesności. Nie zapomnij o pamiątkach.
Na zdjęciu aranżacja pomieszczenia w stylu vintage.
Tworzymy wnętrza praktyczne i niebanalne.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji i wiemy, że powierzasz nam jedną z najcenniejszych rzeczy w życiu – dom.
vintage
Szybki kontakt!
+
Wyślij!