właściciel firmy, architekt prowadzący

Marzena
Miszczyk-Brzozowska

Moc zespołu, czyli moje zawodowe motto.

Moja miłość do architektury narodziła się dawno temu. Myśląc obrazami, kochając zadania kreatywne i mając głowę pełną pomysłów, szukałam takiego miejsca na ziemi, w którym byłoby miejsce na wszystko.

Nie znalazłam, więc… STWORZYŁAM JE SAMA!

W 2001r. powstała moja pracownia, której DNA stały się ponadczasowość, kreatywność i elegancja, niebanalne wnętrza z charakterem i wysokie wymagania projektowe. Każdy z tych elementów sprawia, że Minterior jest miejscem, do którego lgną wymagający klienci, których przyciągam jak magnes.

Inspirując się ich pomysłami, projektuję niepowtarzalne mieszkania, domy i wnętrza komercyjne. Każde z nich powstaje w otwartości, dialogu i zgodnie z najnowszymi trendami. Ciągle i wciąż „podkręcam” swoje umiejętności, szkoląc się we Włoszech, Hiszpanii i wielu innych miejscach, a że podróże są moją pasją, korzystam z nich podwójnie.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i energiczną mamą, której niestraszne żadne wyzwanie. Lubię ludzi, a mąż jest dla mnie skałą. Jego siła i mądrość sprawiają, że łapię dystans i doceniam własne nieszablonowe, czasem nieco szalone pomysły na wnętrza.

Kocham ponadczasowe piękne wnętrza, ale doceniam też nowoczesność. Dzięki temu duetowi wspieram klientów na każdym etapie, podpowiadając jak stworzyć genialne i funkcjonalne wnętrza, w których mieszka się niebanalnie idealnie. Jako pasjonatka architektury dbam o każdy detal techniczny, a jako wielbicielka wszystkiego, co piękne – odwiedzam galerie, wernisaże i znam wielu artystów, których obrazy i działa sztuki często gęsto lądują we wnętrzach klientów. Z kolei elastyczność i kreatywność pcha mnie w stronę nowego, więc pędzę do przodu, nie rozpamiętując porażek. W życiu zawodowym i prywatnym kieruję się dewizą, że by się rozwijać, trzeba wyjść poza swoją strefę komfortu.

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej?

Fantastycznie!

Czekam na Ciebie w Minteriorze!

Marzena Miszczyk

Katowice ul. Sikorskiego 10