architekt wnętrz

Magdalena Wicher

Architekt wnętrz w Katowicach… Magda Wicher! – to pierwsze, co słyszę, gdy pojawiają się w naszym biurze inwestorzy, którzy usłyszeli o nas od moich znajomych. W Minterior zajmuję się tworzeniem projektów wnętrz, modelowaniem oraz wizualizacjami. Rewiry, w których czuję się najlepiej to jasne kolory i wnętrza z akcentami w stylu modern classic. W pracy architekta stawiam na spójność i ergonomię, które podnoszą komfort mieszkania.

Jestem absolwentką architektury wnętrz na Politechnice Śląskiej. Właśnie tam stawiałam pierwsze kroki w sztuce użytkowej jako prezes koła naukowego Wzornik. Wierzę, że sztuka użytkowa we wnętrzach sprawia, że stają się tym, co je wyróżnia i nadaje niesamowity charakter. Moje prace z tamtych czasów często były wystawiane podczas różnych uczelnianych wydarzeń.

W pracy moim priorytetem jest rozwój, więc często jestem na szkoleniach branżowych. Dzięki nim swobodnie poruszam się w najnowszych trendach i wybieram z nich to, co sprawi, że wnętrze stworzone dla klienta będzie perełką. Poza pracą kocham czytać książki i z opowieści czerpać inspiracje projektowe.

Magdalena Wicher

Katowice ul. Sikorskiego 10