Skip to main content

Łazienka w stylu SPA

Marzysz o łazience w stylu SPA, gdzie zrelaksujesz się po ciężkim dniu ❓

Zainspirowani łazienkami z najlepszych magazynów wielu z nas marzy by stworzyć łazienkę, która emanuje luksusem i wygodą. Jednym z najpopularniejszych stylów są łazienki w stylu spa. Wprowadzenie relaksującego stylu do własnej łazienki nie jest łatwym zadaniem i z pewnością nie jest tanie.
Niemniej, zdradzę kilka pomysłów na łazienkę spa, które możesz wykorzystać ????
⭐️ Minimalizm
Jedyną rzeczą, która sprawia, że spa jest tak relaksujące, jest brak bałaganu. Wyrzuć wszystko, czego nie potrzebujesz.
⭐️ Naturalne światło
Naturalne światło odpręża umysł. Wyzwala także hormony wywołujące szczęście.
⭐️ W kolorze białym
Większość łazienek w stylu spa to jasne wnętrza. Zafunduj sobie sufit oraz ściany w jasnym kolorze. Aby zrównoważyć kolorystykę, użyj elementów o innej barwie – uchwyt na ręcznik, szafka.
⭐️ Oświetlenie
Nie polegaj tylko na górnym oświetleniu. Zainstaluj lampy w różnych częściach łazienki aby stworzyć jednolite oświetlenie. Możesz także użyć ściemniaczy by zmniejszyć jasność, gdy potrzebujesz odprężającej kąpieli.
⭐️ Miękko i przyjemnie
Połóż miękki dywanik obok wanny, użyj puszystych ręczników ????
⭐️ Odrobina sztuki
Może to być duży obraz wiszący na ścianie, naturalny wzór na kafelkach łazienkowych lub rzeźba umieszczona w strategicznym miejscu.
⭐️ Dekoracje
Kwiaty doniczkowe lub cięte pomagają stworzyć naturalny relaksujący klimat. W łazienkach pozbawionych okien proponujemy mech chrobotek na ścianach lub we wnękach. Pomagają w utrzymaniu świeżości w łazience.
⭐️ Świece
Zapachowe, bryłowe, typu tealight – dają nastrojowe światło w całym pomieszczeniu, nawet bez włączania lampy tworzą klimat domowego spa. Pamiętaj, aby każdą świecę ustawić na podstawce ze względów bezpieczeństwa.
⭐️ Muzyka
Zaangażuj wszystkie zmysły. Skupiając się na tym, co widzisz, nie zapominaj o dźwięku. Posłuchaj szumu morza lub łagodnej muzyki relaksacyjnej.
Na zdjęciu moja realizacja łazienki w stylu spa. Zadowolenie Klienta – bezcenne ????
spa
Szybki kontakt!
+
Wyślij!