architekt wnętrz

Julia Grolik

Połączyłam zmysł estetyczny i miłość do techniki. Dzięki temu jako projektant wnętrz tworzę książki projektowe i wizualizacje fotorealistyczne tak, że wielu zapiera dech w piersiach. Do swoich projektów podchodzę z pasją, dbając o perfekcyjne wykonanie każdego detalu.

Projektując stawiam na piękno i harmonię,  a moje realizacje wnętrz mieszkalnych i komercyjnych – salonu kosmetycznego oraz biur są połączeniem piękna, elegancji i nowoczesności. Moimi ulubionymi stylami są chłodnawy skandynawski i pełen eleganckich akcentów klasyczny, jednak żaden inny mi niestraszny.

Należę do tych, dla których zawodowy rozwój osobisty to podstawa. Jako architekt wnętrz wiedzę zdobywam na kursach projektowania graficznego i w trakcie szkoleń branżowych. Architekturę ukończyłam w Katowicach i głównie tu tworzę swoje projekty wnętrz.

Obok architektury moją pasją są kino, podróże, z których czerpię inspirację do projektów oraz języki obce. Moim ulubionym stał się ostatnio hiszpański, którego intensywnie się uczę, aktywnie spędzając czas.

Julia Grolik

Katowice ul. Sikorskiego 10