Skip to main content
Sypialnia, to najbardziej prywatne miejsce w każdym domu. To pomieszczenie ma pomagać w spełnianiu jednej podstawowych życiowych funkcji – stworzyć idealne warunki do spania, do wypoczynku ????
Nie bez przyczyny mówi się „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” i tak naprawdę nie chodzi tu wyłącznie o wygodny materac, czy pościel ????
⭐️ Sypialniana aranżacja – dlaczego jest ważna❓
Zacznijmy od tego, że aż jedną trzecią naszego życia po prostu przesypiamy. Spokojny sen jest nam bardzo potrzebny do prawidłowego funkcjonowania❗️ Przytulna sypialnia sprzyja relaksowi dlatego trzeba zadbać o aranżację, która będzie do tego zachęcać. Ładna i przede wszystkim odpowiednio zaprojektowana przestrzeń w sypialni, to niemal gwarancja naszego dobrego samopoczucia.
Choć sypialnia, to przeważnie niewielkie pomieszczenie z małą ilością wyposażenia, niemniej, nie należy do najłatwiejszych przestrzeni do zaprojektowania.
Jak w takim razie poradzić sobie z zaprojektowaniem własnej sypialni❓ Co jest najważniejsze w wyborze wyposażenia❓
⭐️ Łóżko❗️ Standardowe z zagłówkiem albo z zagłówkiem zamontowanym bezpośrednio na ścianę. Zagłówkiem można zaaranżować całą sypialnię, może być tapicerowany, drewniany, a nawet z betonu❗️
⭐️ Praktyczne i stylowe stoliki nocne
⭐️ Szafy do przechowywania lub bezpośrednie wyjście do garderoby
⭐️ Puszysty, miękki dywan pod łóżkiem lub wykładzina na całości pomieszczenia ( koniecznie z pianką pod spodem)
⭐️ Oryginalne lampy, lustra, obrazy, ramki ze zdjęciami najbliższych – to tworzy klimat sprzyjający wypoczynkowi ????
Sypialnia, to prywatna wyspa każdego domownika. Dlatego projektując przestrzeń sypialnianą pozwalam moim Klientom, by to właśnie oni decydowali finalnie o jej wyglądzie.
Zalecam pomalowanie pokoju na kolor, który dobrze wpływa na nasze samopoczucie, ale nie stymuluje nas do energicznych działań – odcienie jasne oraz pastele mają działanie wyciszające.
Dodatkowo przy mniejszych powierzchniach starajmy się wybierać jaśniejsze barwy, które będą odbijać światło i optycznie powiększać pomieszczenie.
Dekoracje ❓ – tak, ale niewiele ????
Sypialnia jest miejscem odpoczynku i dobrego snu, a minimalizm w tym zdecydowanie pomaga.
Wszystkie powyższe zasady dobrze jest wziąć pod uwagę podczas urządzania sypialni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług projektowania. Wszak od tego, czy będzie nam w niej wygodnie, zależy regeneracja naszego ciała i dobre samopoczucie ????
pościel
Szybki kontakt!
+
Wyślij!