Skip to main content

Twoja garderoba marzeń

Pomysł zbudowania przestronnej, szykownej garderoby może czasem wydawać się marzeniem, a marzenia trzeba spełniać.
Przemyślana garderoba wymaga pracy. Podczas projektowania istotną rolę odgrywają styl życia i osobowość użytkownika.
Projektując wymarzoną garderobę, należy pamiętać o funkcjonalności, o ergonomii, o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Bardzo ważnym elementem w garderobie jest oświetlenie, dobre oświetlenie ułatwia korzystanie z garderoby, a oświetlenie pomiędzy półkami sprawia że garderoba nabiera luksusowego charakteru.
Wielkość pomieszczenia i budżet będą odgrywać kluczową rolę w określeniu, czy będziesz w stanie urzeczywistnić swoje marzenie. Jeśli projekt otrzyma zielone światło, pamiętaj o uwzględnieniu sprytnych, maksymalizujących przestrzeń rozwiązaniach w projekcie aby stworzyć praktyczną, funkcjonalną garderobę. Dzięki przestrzeni do zawieszania, pojemnym szufladom, otwartym półkom, schowkom na akcesoria, elegancka i stylowa garderoba spełni Twoje wszystkie wymagania.
Ostatnio miałam przyjemność projektować odważną garderobę, zmniejszając powierzchnię sypialni. Wnętrze miało być funkcjonalne w stylu glamour. Wprowadziłam luksusowy klimat, dużo oświetlenia, szklane półki i dodatkowe akcesoria na biżuterię, paski i szpilki.
Jak Wam się podoba?
Potrzebujesz pomocy przy projekcie garderoby? Skontaktuj się ze mną, z chęcią stworzę garderobę Twoich marzeń.
garderoba marzeń
garderoba marzeń
garderoba marzeń
Szybki kontakt!
+
Wyślij!