Skip to main content

Ponadczasowe drewno

Projekty wnętrz, w których króluje drewno, emanują ciepłem i urzekają klimatem ????
W architekturze wnętrz dominują naturalne materiały, a wśród nich ponadczasowe drewno. Z jednej strony poszukuje się dla niego całkiem nowych zastosowań, a z drugiej – czerpie inspirację z tradycyjnych rozwiązań stosowanych od lat. Projektanci nieustannie szukają nowych pomysłów na wykańczanie ścian: kolorowe farby, strukturalne tapety, cegła, beton, drewno.
Drewno – Dzięki różnym obliczom idealnie wpasuje się w każdą stylistykę.
⭐️ Drewno jasne czy ciemne❓
⭐️ Fornir czyli naturalna okleina meblowa czy bele drewna❓
⭐️ Widoczne słoje i seki czy gładkie powierzchnie❓
⭐️ Drewno w macie, połysku a może półmacie❓
Możliwości jest wiele ????
Lamele drewniane pionowe lub poziome na ścianę i sufit to absolutny hit w aranżacji wnętrz ????
Lamele wykonywane są różnych rodzajów drewna, możemy zastosować je zarówno w domu, w mieszkaniu jak i w przestrzeni biurowej.
Pełnią funkcję estetyczną, jak i mają zdolności wygłuszające i wyciszające. Doskonale nadają się do wydzielenia poszczególnych stref w otwartej przestrzeni jak również idealnie sprawdzają się w roli dekoracji ściennej, a nawet na suficie.
Ich struktura sprawia, że prezentują się zarówno lekko i elegancko. Najpiękniej wyglądają w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach lub w stylizowanych na retro aranżacjach.
Producenci podłóg drewnianych rozszerzyli oferty o deski montowane na ścianie. Drewno umieszczone w tym miejscu jest świetnym rozwiązaniem na stworzenie przytulnego i ciepłego wnętrza. Stanowi oryginalny element wykończenia, który może ale nie musi być przedłużeniem podłogi.
Drewno w każdej formie we wnętrzu jest designerskim elementem dekoracyjnym i nietuzinkowym sposobem wyeksponowania naturalnego piękna tego surowca. Dopełnia aranżację wnętrza będąc szlachetnym tłem dla mebli i dodatków, łącząc się harmonijnie z drewnianą lub kamienną podłogą.
Czasem warto zrezygnować z gładkiej, szlifowanej beli, a jej miejsce wypełnić kawałkiem surowego drewna – piorunujący efekt we wnętrzu gwarantowany
drewno buduje niepowtarzalny klimat przestrzeni
drewno buduje niepowtarzalny klimat przestrzeni
Szybki kontakt!
+
Wyślij!