21

lat
doświadczenia

Usługi projektowe na Śląsku – architekt wnętrz Tychy. Co należy wiedzieć o projektowaniu wnętrz w Tychach?

Napisz do nas

W czym możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę lub ustalić szczegóły projektu.

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studio Projektowe Marzena Miszczyk-Brzozowska będącą administratorem danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

  Jako Minterior w sposób fachowy podchodzimy do stylizowania przestrzeni mieszkaniowej i komercyjnej, nadając budynkom unikatowego oraz maksymalnie ergonomicznego charakteru. Działamy w wielu miastach województwa śląskiego. Nasi architekci wnętrz z Tychów pomogą państwu stworzyć przestrzeń, która będzie wpisywać się w projektowe założenia. Jak wygląda profesjonalne projektowanie wnętrz w Tychach, które wpisuje się w preferencje inwestorów?

  Znaczenie skorzystania z usług architekta wnętrz w Tychach

  Rozpoczęcie współpracy z naszą firmą pozwala Państwu odetchnąć i skupić się na wielu innych działaniach w ramach prowadzonych biznesów lub obowiązków zawodowych. Jest to zatem bardzo duża oszczędność czasu i nerwów, których strata podczas samodzielnego tworzenia koncepcji wnętrz domów i mieszkań jest nieunikniona. Doświadczony architekt wnętrz z Tychów jest w stanie odpowiedzieć na konkretne potrzeby inwestora, a następnie wdrożyć te założenia do wykreowanej koncepcji wnętrza. Działamy w tej branży od ponad 20 lat (przede wszystkim w obszarze Katowice – Tychy – Bielsko-Biała), dlatego niewiele rzeczy potrafi nas zaskoczyć.

  Projekt domu w Warszawie – subtelna elegancja

  Projekt domu w Warszawie – subtelna elegancja

  26 marca 2024

  Projekt mieszkania w Tychach – beżowa odsłona

  Projekt mieszkania w Tychach – beżowa odsłona

  26 marca 2024

  Projekt wnętrza domu – rozświetlona rezydencja

  Projekt wnętrza domu – rozświetlona rezydencja

  15 marca 2024

  Projekt apartamentu na Bażantowie – żeński pierwiastek

  Projekt apartamentu na Bażantowie – żeński pierwiastek

  1 marca 2024

  Wnętrze w kolorach ziemi

  Wnętrze w kolorach ziemi

  12 października 2022

  Projekt apartamentu w stylu New York

  Projekt apartamentu w stylu New York

  11 października 2022

  Męska aranżacja w ciemnych barwach

  Męska aranżacja w ciemnych barwach

  10 października 2022

  Kamienica w stylu Paryski Szyk

  Kamienica w stylu Paryski Szyk

  9 października 2022

  Zakres realizowanych usług przez architekta wnętrz w Tychach

  Tychy kojarzyły się do niedawna z miejscowością, której mieszkańcy często migrują w celach zarobkowych do innych miast województwa. Mimo dużej liczby osób dojeżdżających do pracy, Tychy posiadają rozbudowaną infrastrukturę mieszkalną, a także kilka aktywnych inwestycji deweloperskich. To z kolei sprawia, że usługi architektów wnętrz w Tychach cieszą się dużą popularnością. Można zatem wskazać, że wśród realizowanych usług przez projektantów wyróżnia się przede wszystkim wszelkiego typu lokalne mieszkalne – szczególnie te nowe, proponowane w stanie surowym. Nasze biuro i pracowania projektowania wnętrz mieści się w KATOWICACH

  Etapy projektowania wnętrz

  Dzięki współpracy z Minterior są Państwo w stanie uzyskać wiele zadowalających korzyści, m.in. oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Nasz zespół przygotuje cały projekt lub rozpocznie pracę zgodnie z dokumentami przedstawionymi przez drugą stronę. Współpraca ma charakter uporządkowany, dzięki czemu jesteśmy w stanie optymalnie zarządzać czasem potrzebnym na realizację poszczególnych kroków. Wygląda to następująco:

  • przeprowadzamy wstępną rozmowę z klientem w celu ustalenia początkowego zarysu koncepcji;
  • rozpoczynamy pracę projektową, której wynikiem jest opracowanie gotowej koncepcji;
  • tworzymy wizualizację trójwymiarową, która jeszcze pełniej oddaje obraz planowanej przestrzeni;
  • zajmujemy się wdrażaniem ewentualnych poprawek i przygotowujemy dokumentację wraz z cennikiem;
  • ustalamy inne szczegóły, m.in. związane z wykorzystaniem konkretnych materiałów do wykończenia;
  • przystępujemy do kompleksowych prac realizatorskich projektu wnętrz.

  Aktualne trendy w projektowaniu wnętrz w Tychach

  Aktualne trendy w projektowaniu wnętrz pod klucz w Tychach wiążą się z wykonywaniem różnych projektów o charakterze przede wszystkim mieszkalnym. W aranżacjach wnętrz, podobnie jak w innych miastach województwa, dominuje styl minimalistyczny architektury będący optymalnym połączeniem funkcjonalności i estetyki. Zauważa się również rosnącą popularność stylu glamour oraz dekoracji artystycznych. Klienci preferują naturalne materiały wykończeniowe i stawiają na przestronne, dobrze oświetlone wnętrza, w których po prostu bardzo dobrze się mieszka. Dobry architekt w Tychach wie, jak stworzyć tak przyjazną przestrzeń.

  Najważniejsze realizacje projektów – architekt Tychy

  Jedną z najnowszych współprac wykonywanych przez naszą firmę w Tychach jest realizacja projektu mieszkania o powierzchni 66 metrów kwadratowych, w którym postawiliśmy na subtelny dobór wszystkich elementów wewnętrznych. Projektant wnętrz zastosował jasną, przejrzystą kolorystykę ścian, stonowany design sufitów oraz mebli. Spokojne barwy zostały przełamane nieco ciemniejszymi kolorami zasłon, co stanowiło ciekawy detal. Kierowaliśmy się harmonijnym dobieraniem wszelkich składników składowych – miejsce ma być bowiem swoistą oazą spokoju i lokalizacją, do której chce się wracać.

  Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć w portfolio z przeprowadzonych realizacji.

  FAQ – najczęściej zadawane pytania

  Jakie są koszty zatrudnienia architekta wnętrz w Tychach?

  Cena jest uzależniona od zakresu wykonywanych usług. Mamy do wyboru zarówno opcję ekonomiczną, standardową i pełną.

  Ile trwa proces projektowania wnętrz?

  Projektowanie wnętrz to żmudny proces, który wymaga wielu dni pracy. Termin oddania projektu ustalamy zaraz na początku współpracy.

  Czy architekt wnętrz pomoże w zakupie materiałów?

  Tak, nasz doświadczony architekt wnętrz z Tychów może nie tylko projektować, ale wspiera też w doborze oraz zakupie materiałów do wykończeń.

  Czy mogę samodzielnie wprowadzać zmiany w projekcie?

  Jak najbardziej, klient ma możliwość nanoszenia poprawek w tworzonej koncepcji, zanim projektant wnętrz w Tychach zaakceptuje wersję ostateczną.

  Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz w Tychach?

  W Tychach obserwuje się wiele inwestycji mieszkaniowych, obejmujących m.in. tworzenie nowych domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych.