Architekt wnętrz Katowice

Marzena Miszczyk z Minterior Design to architekt wnętrz Katowice. Projektuje wnętrza nie tylko dla mieszkańców Katowic ale także na terenie całej Polski. Firma Miszczyk Interior Design działa na rynku projektowym od 20 lat, posiada bogate doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Architekt wnętrz Katowice z Minterior to doskonałe rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb. Zamień swoje zwykłe mieszkanie w niezwykłą przestrzeń do życia. Chętnie doradzimy, pomożemy w wyborze najlepszych materiałów.

Projektując wnętrze architekt wnętrz Katowice bierze zawsze pod uwagę potrzebę Klienta oraz najnowsze trendy wnętrzarskie. Firma Miszczyk Interior Design tworzy wnętrza ponadczasowe i w pełni funkcjonalne. Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii z projektami i realizacjami, gdzie znajdziecie Państwo garść inspiracji a także pokaz możliwości jakie daje architekt wnętrz Katowice.

Proszę pamiętać, że architekt wnętrz Katowice działa nie tylko na terenie stolicy Górnego Śląska. Projekty z naszej pracowni cieszą Właścicieli lokali w całej Polsce. W razie pytań o ofertę architekta wnętrz Katowice, prosimy o kontakt w wygodnej dla Państwa formie: telefon 506 139 600 lub e-mail biuro@minterior.pl

Projektowanie wnętrz Katowice    Projektant wnętrz Śląsk    Projektant wnętrz Katowice    Architekt wnętrz Śląsk

Projektanci wnętrz Katowice    Architekci wnetrz Katowice    Architekt wnętrz Katowice