21

lat
doświadczenia

PROJEKTOWANIE
WNĘTRZ
KATOWICE -
ARCHITEKT
WNĘTRZ
W KATOWICACH

W naszym biurze projektowym w Katowicach wśród tysiąca katalogów i setek próbników wszystko jest możliwe.

Tu nie tylko o designie się mówi. TU DESIGNEM SIĘ ODDYCHA!

MINTERIOR – NASZA PASJA TO PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ W KATOWICACH

 

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz prywatnych, zarówno mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Nasze studio projektowe MINTERIOR powstało w 2015 roku i od samego początku dążymy do rozwoju i dzielenia się naszą pasją z klientami. Regularnie pojawiamy się jako eksperci w mediach oraz na scenie dyskusji o architekturze wnętrz oraz branży wyposażenia wnętrz. Każde wnętrze traktujemy indywidualnie, dbając o to, aby zamienić jego wady w atuty i odrodzić je na nowo w pięknym, funkcjonalnym, nowoczesnym stylu. Jesteśmy otwarci na słuchanie, aby stworzyć wnętrze, które będzie jak najbardziej dopasowane do naszego klienta. Komunikujemy się aktywnie, aby uświadomić sobie potrzeby oraz sensowność wybranych rozwiązań i materiałów. Naszą radością jest widzieć, jak efekt naszej pracy przyprawia o zawrót głowy i przynosi zachwyt.

ARCHITEKT WNĘTRZ KATOWICE JAK WYBRAĆ?

 

Z uwagi na nasze położenie w Katowicach, podejmujemy działania projektowe – (projektowanie wnętrz Katowice) na terenie całego województwa śląskiego, Krakowa, Częstochowy i Bielska Białej. Projektujemy na terenie województwa śląskiego, gdyż ten region ma ogromny potencjał w sektorze nieruchomości i istotny wpływ na gospodarkę kraju jako całości. W związku z tym, nasze biuro projektowe ma sporo sukcesów i zadowolonych klientów z całego Śląska. Jesteśmy dumni z naszej roli w tym dynamicznym regionie i jesteśmy przekonani, że przyczyniamy się do jego długoterminowego sukcesu. Projektujemy ma terenie Śląska oraz województw ościennych – w głównej mierze takich miast na śląsku jak Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Zawiercie, Częstochowa, Tychy, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Mikołów.

Projektowanie wnętrz Katowice – jak wygląda współpraca z naszą pracownią?

 

Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze na obszarze całej Polski oraz poza granicami kraju. Biuro projektowe Minterior ma swoją siedzibę główną oraz showroom w Katowicach przy ulicy Sikorskiego 10. To tam możesz odwiedzić nas, aby zobaczyć nasze projekty i porozmawiać z naszym zespołem. Dodatkowo, dla wygody naszych klientów, możemy umówić się na spotkanie w Gliwicach przy ulicy Bożonarodzeniowej oraz w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 58. Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować do preferencji i potrzeb naszych klientów, dlatego spotkanie może odbyć się w dogodnym dla Ciebie miejscu. Zapraszamy do odwiedzenia nas w jednym z naszych biur i skorzystania z naszych usług projektowych. Jeśli marzysz o pięknym wnętrzu i pragniesz go zrealizować, serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na osobiste spotkanie.

Projektowanie i aranżacja wnętrz w Katowicach- Kompleksowe realizacje oraz usługi związane z prowadzeniem inwestycji

 

Projektowanie wnętrz to złożony proces. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i aranżacji wnętrz, posiadamy ogromną wiedzę i głęboką znajomość rynku. Jako architekci wnętrz, specjalizujemy się w projektach wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych.  Dzięki naszej pomocy możemy zaproponować idealne rozwiązania dla twojego mieszkania, domu, apartamentu lub inwestycji. Przez cały proces poprowadzimy Cię za rękę, pomagając w nawigacji przez bogactwo produktów do wnętrza, takich jak meble, oświetlenie, armatura, dodatki, ceramika itp. Dodatkowo, pomożemy w doborze odpowiednich wykonawców, którzy podejmą się realizacji Twojego projektu. Poznaj nasze projekty 3D wnętrz i zobacz, jak może wyglądać Twoje wymarzone miejsce do życia.

Projektanci wnętrz Katowic – szeroka oferta firmy Minterior

 

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz od A do Z, łącznie z wykonawstwem mebli oraz budowlanką. Zapraszamy do zapoznania się z całym zakresem projektowym OFERTA

Wycena projektu wnętrza

 

Projekt wnętrza w Katowicach wach się pomiędzy kwotą 100zł a 250 zł za metr kwadratowy. Studia projektowe oraz architekci wnętrz mają różne ceny projektów domów bądź projektów mieszkań. W naszym studiu projektowym Miszczyk Interior Design ceny wnętrz dostosowujemy do średniej rynkowej ceny. Cena projektu wnętrz w Katowicach jest uzależniona od ilości metrów kwadratowych, od ilości spotkań z klientem na budowie oraz od ilości poprawek.

Zakres projektu wnętrza

 

Projekt wnętrz w naszej pracowni został podzielony na kilka etapów.
w celu zapoznania się z szczegółowym opisem zakresów dla poszczególnych etapów projektu wnętrza w naszej pracowni zapraszamy do zakładki oferta. w zakładce znajdą państwo podział na etapy realizacji projektu. każdy etap realizacji projektu wnętrza zawiera szczegółowy opis, tego co w ramach projektu państwo otrzymują. projektowanie wnętrz to proces a nie produkt dlatego rozumiemy, że potrzeby każdego inwestora są inne. jeśli tylko jest taka potrzeba jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować zakres projektu wnętrza– tak aby dostosować go do potrzeb inwestora, lokalizacji, możliwości i czasu jakim państwo dysponują.

Naszych klientów obsługujemy nie tylko na śląsku – aranżacja wnętrz Katowice, Kraków, Gliwice i okolice

 

Swoją pomoc oferuję głównie na terenie Śląska, czyli Katowic, GLIWIC, Tychów, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bielsko Biała, Krakowa i okolic. Możliwe jest również zamówienie projektu online dla osób mieszkających w innych rejonach Polski lub zagranicą.

Projektowanie wnętrz Katowice – realizacja 

 

Szukasz kogoś, kto podejmie się aranżacji Twojego domu lub mieszkania? Jesteś z Warszawy, Krakowa, Częstochowy, Bielska Białej czy też innego miasta w Polsce? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy kreatywną pracownią architektury, która nie zawęża swojego działania jedynie do Śląska. Oferujemy usługi aranżacyjne na terenie całego kraju, przez co jesteśmy otwarci na współpracę z każdym potencjalnym Klientem. Wyróżniamy się dużą mobilnością, nieograniczonymi pokładami fantazji i zamiłowaniem do niuansów. Realizujemy wysokiej jakości projekty, ponieważ wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie

MINTERIOR – Architektura wnętrz Katowice – szeroka oferta firmy + zaplecze projektowe 

 

Najlepszy architekt wnętrz doskonale wie, jak połączyć oczekiwania Klienta z oryginalnością projektu i nowoczesną wizją. W naszej pracy chodzi o wyczuwanie trendów i o przełożenie pomysłu i koncepcji na spójny projekt 3D lub wizualizację. MINTERIOR to pracownia architektury wnętrz ze Śląska, którą tworzy zespół wykwalifikowanych pasjonatów. Zajmujemy się profesjonalną aranżacją wnętrz, tworząc wyjątkowe projekty całych mieszkań, domów, poszczególnych pomieszczeń oraz przestrzeni publicznych. Współpracujemy z firmami i inwestorami, projektując wnętrza w województwie Mazowieckim, Łódzkim czy Dolnośląskim. Często podejmujemy się aranżacji wnętrz w takich miejscowościach jak m.in. Kraków, Warszawa, Bielsko Białą, Gliwice, Tychy czy Katowice, ale efekty naszej pracy można podziwiać również w Warszawie.

Kiedy warto zdecydować się na architekta wnętrz? 

 

Jesteś w trakcie budowy domu, a może czekasz na wykończenie mieszkania? Każdy moment jest dobry, by zdecydować się na usługi z zakresu aranżacji wnętrz. Pozwolą Ci one na stworzenie przestrzeni Twoich marzeń. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem projektów konkretnych pomieszczeń, ale też doradztwem z zakresu materiałoznawstwa czy elektryki. Mamy spore portfolio realizacji projektów w całej Polsce. Zdajemy sobie sprawę z zalet i ograniczeń materiałów wykończeniowych, znamy najnowsze trendy wnętrzarskie, a także gotowi jesteśmy poszerzać swoje horyzonty o Twoje pomysły.

Aranżacja, wystrój i projektowanie wnętrz  

 

Realizujemy projekty wykonawcze oraz koncepcyjne na terenie całej Polski. Sami wykonujemy wizualizacje 3D, co sprawia, że możemy zaproponować Klientom konkurencyjne ceny. Minterior Designe to biuro projektowe, które stawia na kompleksowość usług, umiejętnie łącząc estetykę wraz z funkcjonalnością projektu. Jeżeli zależy Ci na zatrudnieniu najlepszego architekta wnętrz, wybierz biuro projektowe MINTERIOR z siedzibą w KATOWICACH. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w zakresie projektu. Zachęcamy do kontaktu a spotkanie w naszym showroom w Katowicach to dla nas czysta przyjemność.

PYTANIA I ODPOWIEDZI DO ARCHITEKTA WNĘTRZ KATOWICE

Jakie usługi oferuje MINTERIOR Designe architekt wnętrz w Katowicach?

Architekt wnętrz w Katowicach oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz. Obejmuje to projektowanie wnętrz mieszkań, projektowanie wnętrz użytkowych, jak również projektowanie wnętrz komercyjnych. Architekt wnętrz katowice również zajmuje się doborem materiałów wykończeniowych, nadzorem nad realizacją projektu oraz projektowaniem mebli i wyposażenia.

Jakie są korzyści z wynajęcia doświadczonego architekta wnętrz w Katowicach MINTERIOR Designe?

Wynajęcie doświadczonego architekta wnętrz w Katowicach ma wiele korzyści. Zacznijmy od tego, że każdego klienta podejmujemy niezależnie z nowymi świeżym koncepcjami. Architekt wnętrz Katowice pomoże Ci przemyśleć i zaplanować funkcjonalność pomieszczeń, dostosować je do Twoich potrzeb oraz stworzyć harmonijną i estetyczną przestrzeń. Profesjonalny architekt wnętrz posiada wiedzę i umiejętności, aby zaplanować wykorzystanie przestrzeni w sposób optymalny, a także dobrze wykorzystać dostępne materiały i wykończenia. Pieczołowicie dobieramy najlepsze rozwiązania i dbamy o najwyższą jakość, aby nasze projekty były zawsze unikalne. Staramy się o to by zaspokoić oczekiwania i odpowiedzieć na wszystkie pytania najbardziej wymagających klientów.

Jakie informacje powinienem podać architektowi wnętrz Katowice MINTERIOR Designe przed rozpoczęciem projektu?

Przed rozpoczęciem projektu powinieneś podać architektowi wnętrz w Katowicach wszelkie istotne informacje dotyczące Twoich oczekiwań, preferencji stylowych, budżetu oraz wszelkich dodatkowych wymagań. Ważne jest również dostarczenie mu wszelkich niezbędnych danych, takich jak plany pomieszczeń, istniejące instalacje, dane osobowe oraz preferencje dotyczące funkcjonalności i wyposażenia.

Czy architekt wnętrz Katowice zajmuje się również wizualizacją projektów?

Tak architekt wnętrz zajmuje się kompleksową wizualizacją projektów, wykonujemy wizualizacje fotorealistyczne każdego z pomieszczeń, wizualizacje salonu, wizualizacje kuchni w różnych kolorach, wizualizacje łazienek w różnych wariantach kafli, marmuru, spieków oraz w różnych wariantach rozmieszczenia. 

Profesjonalne projektowanie wnętrz Katowice – w przypadku których pomieszczeń warto skorzystać z pomocy architekta?

Warto każdorazowo korzystać z pomocy architekta wnętrz gdyż finalnie to oszczędność w czasie i budżecie, szczególnie często projektujemy pomieszczenia które wymagają precyzji oraz kreatywności tzw. trudniejsze czyli projekty kuchni, projekt Łazienki, projekt salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Projektant wnętrz Katowice oraz showroom MINTERIOR– dlaczego warto przyjechać do głównej siedziby Katowice ul. Sikorskiego 10?

Zapraszamy do głównej siedziby studia projektowego Minterior, mieszczącego się w Katowicach na ulicy Sikorskiego 10 ponieważ to jest nasze główne biuro projektowe, tutaj możemy klientowi pokazać jak projektujemy, pokazać wszystkie próbki produktów, próbki kolorystyczne, oraz ustalić wszystkie szczegóły projektu domu bądź projektu mieszkania / apartamentu.

Dekorator wnętrz Katowice - czy MINTERIOR DESIGNE zajmuje się liftingiem pomieszczeń lub przygotowaniem do sprzedaży nieruchomości?

Minterior zajmuje się liftingiem, modernizacją pomieszczeń i wnętrz. Przygotowujemy projekt realizujemy ten projekt pod klucz wówczas całkowicie zmieniamy oblicze danego wnętrza. Studio projektowe Miszczyk Interior Design również zajmuje się przygotowaniem nieruchomości pod sprzedaż, aranżujemy go wtedy w taki sposób, aby sprzedać mieszkanie nabrało wartości co przekłada się bezpośrednio na sprzedaż w wyższej kwocie.

Ile kosztuje projekt wnętrza w Katowicach?

Projekt wnętrza w Katowicach balansuje pomiędzy kwotą 100zł a 250 zł za metr kwadratowy. Różne studia projektowe mają różne ceny projektów domów bądź projektów mieszkań. W studiu projektowym Miszczyk Interior Design ceny wnętrz są w średniej rynkowej cenie. Są uzależnione od ilości metrów kwadratowych, od ilości spotkań z klientem na budowie oraz od ilości poprawek.

Architekt wnętrz Katowice, jaki koszt całej usługi? - projekt, zestawienie materiałowe oraz produktowe, wybranie firm wykonawczych, nadzór nad projektem, nadzór nad remontem lub budową?

Biuro projektowe Minterior Marzena Miszczyk Oferuje kompleksowy projekt wnętrz, wraz z pełną dokumentacją architektoniczną z pełnym nadzorem nad remontem oraz budową. Oferujemy realizację projektu wnętrza pod klucz dla wymagających klientów. Koszt kompleksowej usługi projektu wnętrza uzależniony jest od ilości metrów, od ilości spotkań na budowie oraz od zaangażowania architekta oraz firmy wykonawczej.

Ile kosztuje projekt wnętrza domu? - czy różni się od projektu mieszkania?

Projekt wnętrza domu to koszt od 110 do 170 zł za metr kwadratowy, cena projektu wnętrza domu lub projektu wnętrza mieszkania uzależniona jest od ilości metrów kw., od miejsca, w którym nieruchomość się znajduje, od ilości wizyt architekta na budowie. Projekt domu ze względu na statystycznie większą powierzchnię jest bardziej czasochłonny od projektu mieszkania / apartamentu.

Jakie są najważniejsze czynniki do uwzględnienia przy projektowaniu wnętrza, które architekt wnętrz Katowice musi brać pod uwagę?

Najważniejsze czynniki uwzględniane przy projektowaniu wnętrza to ilość metrów, styl projektu, dokumentacja architektoniczną, ilości wizyt na budowie.

Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, z którymi architekt wnętrz Katowice powinien być zaznajomiony?

Najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz to łączenie filozofii oraz stylu, każdy architekt powinien być na bieżąco z nowościami w rynku wyposażenia wnętrz. Z tego powodu Marzena Miszczyk biura projektowego Miszczyk Interior Design stale uczestniczy w szkoleniach w kraju i zagranicą.

Jakie są najważniejsze kwestie związane z ergonomią, oświetleniem i kolorem, które architekt wnętrz Katowice powinien brać pod uwagę w swoich projektach?

Ergonomia w projektowaniu wnętrz jest ogromnie ważna. Przede wszystkim wnętrze powinno być zaprojektowane funkcjonalnie, aby wygodnie się w nim żyło. Oświetlenie we wnętrzu i projekt instalacji świetnej projektujemy zazwyczaj na końcu etapu dokumentacji. Dobieramy wówczas natężenie światła, barwę światła oraz rozmieszczenie lamp, wskazujemy odpowiedniej oprawy świetlne jaki i proponowane miejsce ich zakupu w kosztorysie. Dodatkowo oświetlenie w miejscach ważnych dla użytkownika, czyli w kuchni oraz w łazience. Kolor we wnętrzu jest również bardzo ważny, tą kwestią zajmujemy się od początku projektowania przy tworzeniu wizualizacji fotorealistycznych.

Jak architekt wnętrz Katowice współpracuje z innymi specjalistami, takimi jak projektanci oświetlenia czy wykonawcy?

W naszym biurze projektowym współpracujemy z wieloma sprawdzonymi specjalistami. Współpracujemy stale z stolarzem, szklarzem, polecamy naszym klientom specjalistów od tapetowania, od montażu listew podłogowych. Mamy również w swojej ofercie sprawdzoną firmę od instalacji parkietów, od klimatyzacji a nawet artystkę Elę która maluje obrazy na zamówienie.  n

Jakie są najważniejsze korzyści wynikające z zatrudnienia architekta wnętrz Katowice do projektowania wnętrz?

Zatrudniając architekta wnętrz trzeba zwrócić uwagę na doświadczenie, portfolio oraz na profesjonalizm danej firmy.
Korzyści wynikające ze współpracy z architektem wnętrz Marzeną Miszczyk z biura projektowego Minterior z Katowic to oszczędność czasu na szukanie materiałów mebli i dodatków. pewność, że projekt jest funkcjonalny i przemyślany. Zniżki w sklepach wynikające z regularnej współpracy architekta, kontakty na dobrych sprawdzonych wykonawców, spis materiałów użytych w projekcie, projekt techniczny który jest czytelny dla wykonawców i zabezpieczy przed błędami na budowie. Ale przede wszystkim architekt wnętrz obniża nasz poziom stresu inwestora związane z decyzjami zakupowymi oraz odpowiada na wszystkie trudne pytania związane z inwestycją.

W jaki sposób architekt wnętrz Katowice dba o zrównoważony rozwój i ekologiczne aspekty w swoich projektach?

Aby dowiedzieć się więcej na temat używanych produktów w ramach projektowania wnętrz zapraszamy do obejrzenia wystąpienia eksperckiego podczas 4 Designe Days  – Zobacz film – Marzena Miszczyk 4 Designe Days